Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a saját nememhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a saját nememhez vonzódom vagy nem most hogy van ez?

Figyelt kérdés

14 évesen beleszerettem egy tanárnőmbe, próbáltam elrejteni előle az érzelmeimet de ha hozzám szólt vagy akármi mindig elpirultam ez a szerelem még mindig tart de már régen láttam és nem érzek iránta sokat úgy mondanám ez olyan plátói szerelem. Később középsuliban beleszerettem a matek tanáromban aki viszont férfi. De rajta gyorsan túltettem magam. Azután beleszerettem egy nálam 2-3 évvel idősebb srácba de ő nem mutatott érzelmeket irántam ezért rajta is túltettem magam. Amikor kisebb voltam kb 4-13 éves koromig mindig jártam ki focizni és sok fiú barátom volt, fiú unokatesókkal és azt szoktam meg az öltözködésem félig nőies (semmi szoknya, blúz) farmer nadrág és rövid ujjú és nagyon ritkán cipzározható pulóver. Az osztálytársaim iránt nem érzik semmit és nem is szoktam őket megbámulni csak a szokásos , hogy szépen van öltözve és szép a sminkje, de én nem sminkelem magam és nem is tartom magam szépnek, bár 9 évfolyamban mondta pár fiú, hogy szép vagyok de hamar elmúlt ma már nem hallom csak olyanokat, hogyha fiú lenne akkor beleszeretnék, meg ilyeneket. Amúgy apakomplexusos vagyok és nem tudom lesz-e valaha normális családom és gyerekeim egy olyan illetővel ( lehetőleg férfi) akit szeretni is fogok.

17/L



2012. márc. 22. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Küldesz egy képet? :)
2012. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajnálom nem, mert nem akarom , hogy valaki rájöjjön erre az egészre.
2012. márc. 22. 20:34
 3/10 A kérdező kommentje:
amm miért kérded?
2012. márc. 22. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
kíváncsi vagyok, hogy nézel ki, mert az ismerőseim közül a legszebbek hiszik azt, hogy bűn rondák :) privátban küldesz? :)
2012. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem, sajnálom , de nem küldök semmilyen formában. Igazából annyira nem vagyok csúnya szerintem ( szebb vagyok attól az ismerősömtől aki indult a miss választáson a városunkban) csak az orrom egy kicsit nagy szerintem a többi okés, meg az arcformám ha össze van gumizva a hajam akkor olyan fiús
2012. márc. 22. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
gyűlölöm, ha össze van fogva valakinek a haja... :) az orrodról küldesz? :)
2012. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem XD XD, amúgy meg testnevelés órán és van olyan helyzet amikor szükséges összefogni és a hajam nagyon vékony és könnyen összeakad.
2012. márc. 22. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Csajoknál szerintem gyakrabban előferdül ilyesmi szerintem nem gond.Az a gusztustalan csak ha két férfi enyeleg egymással.Lehet hogy később ha idősebb leszel kinövöd a biszexuális oldaladat mert szerintem fiatalkori átmeneti időszak lehet ez,20 alatt hajlamosabbak rá a csajok,végül általában egy férfi oldalán kötnek ki.
2012. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg néhány csajnak kimondottan jól áll az összefogott haj.
2012. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Glam Maarco ***** válasza:

Valószínű biszex leszel, de ezzel nincs probléma :)

Az apakomplexust sokan nem növik ki, de nekem is vannak olyan ismerőseim, akik több, mint 20(!!) évvel idősebb párjával él együtt évtizedek óta, boldogan!

Ha erre vágysz, ne keseredj el! Keresd meg a megfelelő embert, és biztosan boldog lehetsz vele :)


Én szurkolok Neked!

2012. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!