Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés, utcán leszólítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, utcán leszólítás jelek jelrendszerek segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, annyi mindent hallok muszáj megkérdeznem

pár szitu:1. Jön velem szembe csaj elbámul mellettem észre se vesz , de ha megszólítom szívesen segít, beszélget velem

???

szitu 2: észre se vesznek a lányok se az utcán sehol, pedig állítólag egy jóképű gyerek vagyok, de ha esetleg mégis megadják a számukat a vége az lesz, hogy leráznak, jaj hááát nem is igazán tudom, hogy mikor érek rá blablabla :DDD (bocsi)


szitu 3: egyáltalán észre se vesznek nem látnak nem hallanak utcán semmi sehol semmi bár be kell vallanom

és most elég őszinte leszek, nem nagyon szoktam próbálkozni és tudjátok, hogy miért? ezekért... mert egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy most tetszem e a lányoknak vagy nem, ha rám se néznek az utcán ja(szitu 4:) rám néznek egy pillanatra és utána gyorsan el) tehát nem tetszem neki és ezek azok a jelek ami miatt nem próbálkozom ... van kedvetek ezt megbeszélni?



2012. márc. 23. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán értem a kérdést:D De amúgy segítenék
2012. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát, ezek a jelek, azt jelentik amit gondolok? , hogy fölösleges próbálkoznom mert valamiért nem jövök be a lányoknak.. persze beszélgetnek velem meg minden de a vége akkor is bukó :)
2012. márc. 23. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt igazából azzal van a baj, hogy nem az utcán kéne ismerkedni, mert ott mindig sietnek valahova stb. Pl. nekem mostanába nagyon bejön a buszon csajozás:D
2012. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányoknak van egy olyan csodálatos tulajdonságuk, hogy szeretik azt a látszatot kelteni, hogy ők nagyon elfoglaltak. Nem utcán kell ismerkedni, nyugodt helyen kell ismerkedni, ahol biztos nemtudnak "megszökni".
2012. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igazuk van az előttem szólóknak. utcán nem fog belemenni a játékba senki
2012. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utcán hiába próbálkozol, ilyesmi max a filmekben működik, a valóságban az utca teljesen alkalmatlan ismerkedésre (legalábbis romantikus érdeklődéssel), a következő okok miatt:

-A lány nagy valószínűséggel éppen megy valahova, dolga van, azért van az utcán, totál nem azért, hogy pasikkal csevegjen és jöjjön össze

-Ha nincs épp dolga, lehet, hogy barátja van (mert ezt ránézésből nem tudod, akkor se ha a szemedbe néz... én pl szeretem nézni az embereket séta közben, pedig van barátom, és nem azért nézem, mert flörtölök vagy valami, csak ha megyek az utcán és egyedül vagyok, mit csináljak? nem a földet bámulom azért)

-Ha odamész ismeretlenül egy lányhoz és randizni próbálsz vele, elég sokat elijesztesz, mert ez így elég sok egy ismeretlentől, és sokan nem szeretik ha valaki túl erősen/túl gyorsan nyomul

-Mások sokan meg azt nem értékelik, hogy csak külső alapján próbálod felszedni őket, vagy szimplán neked mindegy, bárki jó, aki szembejön az utcán (igen, sokakban ezt az érzetet kelti ez az ismerkedési mód)

-Akik meg meg is adnak valamit, végül azért rázhatnak le, mert igazából nem ismernek, nem tudnak rólad semmit, és egy utcás találkozás alapján nem tudják eldönteni, és mivel ennyi alapján nem tudnak benned bízni, inkább leráznak

Ezek mellett láthatod hogy szinte 0% az esélye, hogy az utcán ismerkedéssel találsz olyan lányt, aki veled hajlandó összejönni.

2012. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!