Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan folytassam, mibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam, mibe reménykedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, elég fura helyzet állt elő. Néha optimistán tekintek előre, aztán ráébredek a csúf igazságra. Áltatom magam és már nem tudok belőle kiábrándulni. De most a nyálas sorokat hagyjuk, térjünk a lényegre.

Az iskolánkban van egy fiatal, jóképű, okos, helyes tanár, aki majdnem minden lánynak tetszik. Én nevetve legyintettem, hogy ugyan már, Ő?! Telt múlt az idő és azon kaptam magam, hogy egyre többet gondolok rá. Igaz nem is tanít, alig ismertem, semmi kapcsolat nem volt közöttünk csak időnként láttam és ennyi..Külsőre nagyon megtetszett és spontán bejelöltem egy közösségi oldalon. Különösebben nem érdekelt, de azt vettem észre, hogy nagyon hasonló az érdeklődésünk. Később "beszélgettünk" is megjegyzést fűzött a dolgaimhoz, beszédbe elegyedtünk. A tantárgyát egyébként nagyon szeretem, járok szakkörre is, és a saját tanárom észrevette, hogy egész ügyes vagyok, elküldött egy versenyre..mit ad Isten-tovább jutottam. Az érdeklődésem a tantárgy iránt egyre nagyobb, de szerintem ez a hapsinak köszönhető. Ma már ott tartunk, hogy csak rágondolok, minden srácot hozzá hasonlítgatok, nem tudok normálisan ismerkedni, minden körülötte forog. Mindenről Ő jut az eszembe. Élőben is beszéltünk már párszor, néha nem tudom megállni, hogy ne stíröljem, így van amikor összenézünk, 1-1 mosoly. Gondolom már sejti mi az ábra..De van barátnője és jó pár év van köztünk. Tovább lépni napok,hetek,hónapok és egy év óta nem tudok.

Mit tegyek?



2012. márc. 25. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
hány éved van még hátra az iskolából, hány év van köztetek?
2012. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még két évem van, több mint 10 év van közöttünk.
2012. márc. 25. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!