Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? És hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? És hogyan változtathatok ezen?

Figyelt kérdés

Tehát én nagyon szégyenlős vagyok, főleg a fiúkra nézve.

Ha észreveszem, vagy elmondják, hogy én tetszem xy -nak akkor már teljesen megváltozom, amikor is ott van, akkor nem tudok önmagam lenni, nem beszélgetek, stb és azonnal elpirulok, amikor beszélnem kell egy fiúval(aki helyes)

Nem tudom miért van ez, és mit tegyek ellene? Radásul ha ott van xy ahol, én, akkor a feladatomra sem tudok figyelni, és teljesen idétlen leszek :(

Más lányok pedig annyira jól elvannak fiúkkal is, egy csomót hülyeskednek, beszélgetnek, és bátrak. Szerintetek mit tegyek? Ez annyira rossz:(

Tanácsokat várok..


2012. márc. 26. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát téged fel kell edzeni!

Olyan szituációknak kell hogy kitegyenek, ahol ezek a dolgok (szégyellősség, szótlanság-tétlenség) hatványozottan előjönne, de valamiért még is le kell kűzdened (belső kényszerrel).

A fiuk nagyon utálják ha végig csak ők beszélnek, a lány meg lapít. Sajnos mi ilyenkor arra gondolunk, hogy a lány kb. lekakálja hogy mit mondunk, mit szeretnénk.


Amúgy hány éves vagy? Véletlenül nem A-val kezdődik a keresztneved?

2012. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem A-val kezdődik a nevem, és 15 vagyok...

De ezek a dolgok nem jelennek meg a baráti körben, ott viccesnek meg jófejnek tartanak, és csak azután leszek ilyen xy társaságában, amiután megtudom, hogy tetszek neki.

Nem is jön hogy elhiggyem hogy één? ez komoly??és most fognak rólam beszélniii? stb...

Hogyan változzak? hogyan kezdjem? már utálom magam:/

Miért vagyok ennyire szégyenlős és BUTA??

2012. márc. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!