Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy 16 évesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 16 évesen is minden pasiban a nagy Őt keresi az ember?

Figyelt kérdés

Persze vannak olyanok, akiknél tudod, hogy nem ők lesznek azok, akikkel majd... De itt inkább a nagy szerelmekre gondolok.

Valahogy észrevettem, hogy egyáltalán nem olyanon gondolkozom, amin egy normális 16 évesnek kéne... Sokkal inkább izgat, hogy milyen jó lesz, ha majd 19 éves leszek, picit szabadabb, és persze tapasztaltabb, érett nő... (Érett nő lehet, hogy csak 22 évesen, de nem ez a lényeg)

Persze ez nem jelenti azt, hogy nem élvezem a mostani életem, és nem gondolom úgy, hogy sokkal inkább az út számít, és nem az, ahova megérkezünk. Hanem, hogy hogy jutunk el oda.

De valahogy... Keresem az örök kapcsolatot tudatalatt is. És ez talán kicsit zavar, mert lehet, hogy röhejes...


2008. ápr. 14. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem normális. én párkapcoslatban vagyok ( 16 éves) és jelenleg ugy érzem h Ő az igazi. persze ésszerüen nézve,ritka akinek az "elsö" az "utolso" is marad
2008. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hajajj,persze...én minden pasiban a nagy őt kerestem,amíg meg nem találtam.Lehettem akárhány éves.Már az első kamaszszerelemről azt gondoltam,hogy örökké fog tartani,aztán hol van az már.........

Akiben megtaláltam,ahhoz férjhez is mentem.

2008. ápr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, nincs ezzel semmi gond:-)

Nem vagyunk egyformák, és mi vagyunk kevesebben!

Én örülök, hogy nem dugod körbe a világot, mint a mai fiatalok többsége, és tisztelet a kivételnek.

Én 16 évesen már gyerekért voltam megőrülve, persze ésszel felfogtam, hogy ennek még nincs itt az ideje. De 18 évesen már menyasszony lettem (igaz mésfél év után elhagyott..).

De most, 29 évesen találtam meg a párom, a férjem és 32 hetes kisbabám a pocimban.

Kűzdj, és tarts ki az elveid mellett! Én is mindig tudtam, hogy mire vágyom, és idő kellett, hogy megtaláljam, de megérte a sokéves kűzdelem!!

2008. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönet az eddigi válaszadóknak! Egy picit megnyugodtam... :)
2008. ápr. 15. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
én 16 éves vagyok én 15 hónapja vagyok kapcsolatban... nem ő volt az első szerelmem de ugy érzem ő lesz az utolsó:) és sztem tök normális ez azoknál akik nem kis ribancok...
2008. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sztem sincs ezzel semmi probléma.Normális. Én most leszek 3hónap múlva 17 és másfél éves kapcsim van..én is úgyérzem, hogy "Igen, Ő a Nagy Ő!" :) (Remélem így is lesz.. :$) Sok sikert mindenkinek!
2008. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!