Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan kiabál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan kiabál velem a párom, vagy nincs igaza?

Figyelt kérdés

5 éve élek párkapcsolatban, 4 éve együtt is élünk.


Soha nem voltak gondjaink férfi miatt, nem volt féltékeny. Most viszont egy csoporttárs, akit pár hónapja ismertem meg. Azóta állandóan megkeres valamivel. Szinte naponta felhív, ha bármi van, tőlem kérdezi, éjjszaka is keres.


A párom azt mondja, hogy nyomul rám és én hagyom. Féltékenykedi, pedig a srác soha nem tett egy utalást sem arra, hogy randizna vagy bármi..............


Én sajnálom, nem akarom hogy eltünjön, mert jóbarátomnak tartom.

Szerintetek is vak vagyok??? Nem létezik, hogy ennyire.


2012. jan. 10. 22:43
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka azé ne hivogasson már..
2012. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Ha megcsörren a mobilom, a párom már dühüng, hogy már megint mi a fr_ncot akar???


Nem tudom mi lenne helyes. Én úgy érzem, hogy a féltékenysége alaptalan.


Szerintetek? És mit kellene tennem, hogy senkit ne bántsak meg?

2012. jan. 10. 22:45
 3/48 Kingaa1 ***** válasza:
100%
Én sem nézem jószemmel az ilyent, félig-meddig jogos, ha éjszaka is hív...
2012. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 WhiteLabel ***** válasza:
100%

Szerintem ha az asszonyt éjszaka hivogatnák, nem vele üvöltöznék, de hogy kivenném a telefont a kezéből és elküldeném az édes anyukájába az illetőt az biztos.

Egyébként egyértelmüen nyomul rád, naív vagy.

2012. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az éjszaka az túlzás.
2012. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
hát ez húzos story tényleg.énse örülnék ha a páromat hívogatná valaki állandóan az tény.biztos azt honném hogy akar valamit a páromtól.
2012. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
ne hivogasson minden baromságért, a barátodat pedig nyugtasd meg
2012. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Azt úgy értettem, hogy monjuk olyan 22-23 óra között is lazán felhív fél órás csevegésekre.
2012. jan. 10. 22:46
 9/48 Kingaa1 ***** válasza:
100%
szerintem mondd meg neki, hogy éjjel ne hivjon mert a párodat zavarja:) bár az éjjeli hivástól megkiméled a barátodat...
2012. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Nyomul rád
2012. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!