Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Bejelöljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bejelöljem?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de van egy srác, aki nagyon tetszik és egy haverja mondta, hogy én is neki. Egy suliba járunk amúgy. Mit csináljak, bejelöljem facebookon, vagy várjak, hogy ő lépjen valamit?
2012. márc. 31. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
bögd meg.. :)
2012. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
..... mint chuck norris
2012. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jelöld be:) Ez csak jól sülhet el, mert

1. ha nem ismer megkérdezi honnan ismered és már adott, hogy elkezdtek valamiről beszélni

2. ha meg úgyis tetszel neki, akkor tutira ír, mert ezt jelnek veszi

3. ha csak visszaigazol, akkor meg lájokold a képeit, hogy leesen neki miért.


Ha tényleg tetszel neki, akkor írni fog!

2012. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bejelolheted, ha ugy erzed ezzel nagyobb eselyed van , plusz legalabb veszi a lapot.Ha tenyleg bejosz neki , akkor ezt annak veszi h te is szimpatizalsz vele.Ha meg nem , nem fog bejelolni, vagy ha vissza is jelol , nem fog levelekkel probalkozni, vagy cseten rad irni.
2012. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy használsz ilyen fészbukcsalit(szám üzibe és kiirom hogy tetszel e,lájk és kiirom:arc,test,szem,esély,)de ezek kicsit cikik vagy nem tudom
2012. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!