Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgot?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,eddig csak egy barátom volt,kemény egy hétig.. de sok pasi meg néz,de én nem szeretnék járni senkivel,mert félek :S vagyis olyantól félek,hogy járunk eljön hozzám,meg ilyenek :( ilyen egymáshoz megyünk filmezni meg ilyenek ettől annyira félek.+ önbizalom hiány ezerrel,mert nem vagyok vékony :( mindenhol van rajtam egy kicsi,ezért nem találom magam szépnek. VAn egy pasi,a környék menő pasija,jóképű,gazdag,minden csaj oda van érte.. és mi történt? meg akar ismerni,mert nagyon megtetszettem neki.Én el se akartam hinni,de minden nap mosolyok és néz ha találkozom vele,suli után.Pénteken szülinapra megyünk,és szeretne velem lenni,de félek.. Mindenki mondja,hogy ha ezt a pasit elbasz*m akkor azt fogom bánni.Nem is járt sok csajjal,kis válógatós,ezért aki jár vele,irigyelt csaj lesz.. merjek vele lenni? ő 17 éves.
2012. márc. 13. 14:11
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és nekem nagyon bejön már egy ideje :D
2012. márc. 13. 14:14
 2/10 anonim válasza:
44%
te menyi vagy
2012. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért mert menő, ne legyél vele. Ha félsz a párkapcsolattól, akkor ne kezdj párkapcsolatot. Amúgy egy kis ismerkedéssel nem veszítesz semmit, max nemet mondasz.
2012. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
44%
te menyi vagy
2012. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
16 :DD amúgy nem azért szeretnék vele lenni,mert ő menő,csak annyira fura hogy tetszem neki :S
2012. márc. 13. 14:22
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és szűz vagyok.. de ő is :D
2012. márc. 13. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy próbát megér. Mit vesztenél vele? Szerintem semmit! :)
2012. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja :) szerintem megpróbálom :)
2012. márc. 13. 14:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a "környék menő pasija" szűz...

ÉBRESZTŐ!!!

2012. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de az,legjobb haverja legjobb fiú haver nekem mindent elmond.. :D
2012. márc. 13. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!