Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Titeket gátolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Titeket gátolna valamiben?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és van egy anyajegy az arcom bal oldalán, az állam mellett valahol. Nem túl nagy, csak kiáll a bőrömből, és nincs benne szőr se meg semmi, csak úgy ott van. :D A kérdés az, hogy titeket zavarna ha a barátnőtök arcát ez "elcsúfítaná"? Nem tudom eldönteni hogy levetessem-e, vagy hagyjam úgy ahogy van. Elég kicsi ez miatt (is) az önbizalmam, szerintetek mit tegyek? (Amúgy nincs nagyobb hiba az arcomon, csak ez, már ha ezt annak lehet nevezni.) Válaszokat előre is köszönöm!!

2012. ápr. 3. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyesmi anyajegyem, ugyanott, mint neked, és nekem is kidudorodik picit. A legutóbbi barátom egyszerűen imádja, és külön puszikat adogatott rá.
2012. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én nem szeretném. magamon is utálom :\ de am mindenki agyamentnek tart emiatt, tehát nyugi :D
2012. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van a szám alatt, mondjuk nekem elég pici, de hát azért persze látszódik. Szerintem teljesen rendben van:) Emiatt nem kéne furán érezned magad. Amúgy meg nem hiszem, hogy ha nincs gond vele akkor csak úgy simán leszedik, mert, hogy neked nem tetszik... És annak megmarad a hege is, az sem lesz sokkal szebb, nehogy azt hidd. Nekem vettek már le anyajegyet a lábamról és heges maradt és olyan ismerősöm is van akinek pont az arcáról vettek le egyet és ott is megmaradt neki a heg és nem mondanám, hogy szép látvány... Hagyd ott ahol van, a fiúkat nem ez fogja érdekelni hidd el:)
2012. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Ez tökre megnyugtat, és nagyon aranyos barátod lehet :) Téged akkor nem zavart soha hogy ott van?


Második: És akkor se jönnél össze olyan lánnyal, ha azt leszámítva szép lány, és a személyisége is jó, és jól kijöttök?

De köszönöm a válaszokat!! :)

2012. ápr. 3. 21:26
 5/16 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló: Köszönöm szépen! :)
2012. ápr. 3. 21:26
 6/16 anonim ***** válasza:

m&m's cukorka :D

viccet félretéve, engem nem zavarna ha szeretem az illetőt. :)

2012. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jaj dehogynem :D ettől még simán :)
2012. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ja am majdnem összejöttem 1 lánnyal akinek volt a szája alatt 1 pici anyajegy, csak végül nem sikerült :\


3. : Dóra te vagy az ?:D

2012. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez jó :DD

Amúgy az M&m's-es viccet nem értem.. elmagyaráznád?:D :)

2012. ápr. 3. 21:37
 10/16 anonim ***** válasza:
3. vagyok és határozottan nem Dóra:D
2012. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!