Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Titeket gátolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Titeket gátolna valamiben?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és van egy anyajegy az arcom bal oldalán, az állam mellett valahol. Nem túl nagy, csak kiáll a bőrömből, és nincs benne szőr se meg semmi, csak úgy ott van. :D A kérdés az, hogy titeket zavarna ha a barátnőtök arcát ez "elcsúfítaná"? Nem tudom eldönteni hogy levetessem-e, vagy hagyjam úgy ahogy van. Elég kicsi ez miatt (is) az önbizalmam, szerintetek mit tegyek? (Amúgy nincs nagyobb hiba az arcomon, csak ez, már ha ezt annak lehet nevezni.) Válaszokat előre is köszönöm!!

2012. ápr. 3. 21:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDDDD
2012. ápr. 3. 21:41
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha nem érted akkor biztos nem nagy...:D

Van egy osztálytársam akinek az orrán van egy anyajegy, de nagyobb és úgy néz ki mint egy m&m's :D

2012. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Am tök jó h nem Te vagy Dóra, mert hozzá rossz emlékek fűznek :D


az én nyakamon is ilyen m&m méretű anyajegy van, meg a másik oldalon 3 kicsit kisebb, de ezek még mindíg nagyok :S

2012. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

simán. Egy kis anyajegy? komolyan emiatt parázol? xd

nem baj legalább lenne egy olyan barátnőm aki szép de nem beképzelt

F18

2012. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem, szerencsére nem m&m's méretű!! :D


Utolsó válaszoló: Igen, mert így kicsit mindig másnak éreztem magam, és nem jó értelemben.. de most megnyugtattatok :) köszönöm :)

2012. ápr. 4. 18:08
 16/16 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, és nem, soha nem zavart semmiben.
2012. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!