Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Elég hülyén fog hangzani amit írok mert ezzel a lánnyal még nem találkoztam,300km-re lakik tőlem de nagyon belé szerettem, csak ő már kiszeretett belőlem és ez nagyon fáj nekem tudom hogy én vagyok a hibás mert nem mentem hozzá de nagyon megbántam, csak már nincs nála esélyem mert van barátja, de ha adna még egy lehetőséget bármit megtennék érte, ha kell oda költözök csak vele lehessek! Szerintetek harcoljak még érte, vagy hagyjam a fenébe?
2012. ápr. 4. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a francnak kellene harcolnod...így jártál, keress mást.
2012. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk szeretem!
2012. ápr. 4. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába ,ne alázd meg magad.
2012. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez nekem kínai...élőbe sose láttad de már szereted???

ne csinálj hülyét magadból...hidd el...NETEN MINDENKI AZT ÍR? HAZUDIK AMIT AKAR!!!!!!!!


majd ha együtt vagy vele mittomáén 4-5 hónapot és minden oké az már valami...megjátszani mindenki megtudja magát...főleg a neten...mi sem egyszerűbb...

2012. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem hazudok,soha nem láttam még de szeretem,több mint két éve!
2012. ápr. 9. 08:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha élőbe nem láttad, nem lehetsz akkora hülye, hogy miatta 300 km-t megtegyél :D
2012. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!