Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kell senkinek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell senkinek sem egy igazán szeretni tudó fiú?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem azért nem kell mert már van 1.
2012. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert az a fiú lehet összetéveszti a szeretetet a megszállottsággal. Manapság egyre többen teszik.
2012. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez.
2012. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért nem kell a lányoknak az igazán szeretni tudó fiúk,mert csak így tudnak állandóan panaszkodni hogy így a szemét pasik meg úgy a szemét pasik.
2012. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert a lányok többsége szereti a kemény csávókat,akik néha megalázzák őket,és néha kicsit leszarják a fejüket.Ez egy bizonyított tény,hogy a nők többsége szereti ha néha szarnak a fejükre és néha meg pont az ellentetjét csinálod,ha ezeket változtatod mindig,akkor sokkal nagyobb sikered lesz mint akkor amikor egyfolytában szeretsz.Ez egy idő után folytó tud lenni nagyon,főleg egy nőnek.Néha kicsit játszani kell a nőkkel,ők azt szeretik.Nem kell nekik egy szeretet éhes kisgyerek,ha így folytatod akkor a nők csak kifognak használni és nem lesz tartós kapcsolatod,néha szeress,néha legyél hanyagabb és néha kicsit keményebb.A szexbe is legyél kemény,mert ha hiszed ha nem,a nők szeretik ha néha jól meg.b.asszák őket,ez is egy bizonyított tény.
2012. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14:44-es vagyok.vicceltem amúgy,de minek akarsz ezen kiigazodni,úgysem fogsz.majd találsz olyat aki értékeli ezt benned.
2012. ápr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Olvassál el egy két csajozós könyvet,van egy pár,lehet belőlük tanulni és vannak benne jó dolgok.Én is ilyen voltam mint te,és mindig jól el is b.asztam a dolgokat,és nagyon sok idő kellett amíg rájövök hogy mit csinálok rosszul.Az évek és a tapasztalat és jó pár lerázás és jó pár kapcsolat megtanít ne félj.Vadászd a nőket,tapasztald ki őket,ha lehet minnél többet és eljön az idő amikor eljön az igazi akkor nagy hasznát veszed,és ne félj a csalódástól mert az kell ahhoz hogy fejlődjél.
2012. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert amelyik fiú ilyet állít magáról, az inkább egy nyálgépnek tűnik, inkább meg se szólalt volna.
2012. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
valószínűleg mert balfék vagy a csajok szemében, férfiasodjál meg!
2012. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
mert ronda vagy
2012. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!