Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek összejött már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Nektek összejött már?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a férfiak nagy töbsége azért jár ide, hogy felszedjen vakait, vagy alkalmi eggyütlétet remél. Nem minden esetben, de titkon azért vágynak rá, hogy majd valaki megsajnálja őket, vagy beveszi a szövegüket. De most komolyan, valakinek összejött itt valami ilyesmi?
2012. ápr. 6. 14:36
 1/6 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Határozottan ezért járok ide! Svédországban vagyok, 39 éves, és már nagyon vágyok egy szellemi fogyatékos 15éves magyar lányra, aki attól lesz terhes,hogy írok neki! Ez egy nagyon szórakoztató oldal, azért járok ide.
2012. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan válaszolni járok ide, de eddig már 4 szó szerint GYÖNYÖRŰ lány találtam itt, tiszta modell alkatok, abból 1 a jelenlegi barátnőm lassan fél éve, a másik 3 pedig sztornó 1 időre, de beszélgetni jó velük. :)
2012. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első komment nagyon tetszett :D. Szóval ezek szerint mégis van akinek bejön. Persze nem azt mondtam hogy csak és kizárólag ezért járnak ide, de van egy ilyen opció is.
2012. ápr. 6. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért járok ide, hogy elborzadjak és kiábránduljak nap mint nap az emberiségből. Mindig kell emlékeztető, hogy soha ne bízzak meg senkiben. Ha meg jobb kedvem van segítek a kérdezőnek valami értelmes válasszal.
2012. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy nekem is értelmes választ küldtél. Mellesleg eggyetértek veled. Elég beteges ez a társadalom, A baj ott van hogy ezt nem is szégyenlik.
2012. ápr. 6. 15:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak néhányan sajnos akik valóban innen várnak megoldást és nem a szüleiket kérdezik én nekik próbálok segíteni. A kérdésedre van olyan lány akivel azóta is levelezésben maradtm. Kérdezni meg nem ebben a rovatban szoktam :)
2012. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!