Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiben nagyon bíztam, (nem voltam belé szerelmes), de egyik nap csak úgy "otthagyott", és leváltott.

Nekem ez nagyon rosszul esett, és írtam is neki hogy nem akarom őt elveszíteni meg hogy bízom benne stb.Azt mondta nem fogom stb, de igazából lesz@rta.

Most jóban vagyok egy másik fiúval (2 évvel fiatalabb nálam, nem vagyok belé szerelmes)kb.2-3 hónapja jóban vagyunk 1-1,5 hónapja igaz fiúbarátomnak tekintem, sokat vagyunk együtt, megszerettem (nem szerelemből). Most keresett meg, fontos lettem neki, sajnálja hogy nem törődött velem, nem tudja mit kezdene nélkülem. Én anno nagyon szerettem őt, de most nem tudom elhinni hogy igazat mond-e. Megbocsássak neki? légyszi segítsetek.kicsit hosszú bocsi.:) 14/L


2012. ápr. 6. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2012. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát, ha úgy látod, hogy tényleg megbánta, és te pedig már nem haragszol, és szívesen lennél vele, akkor persze :)

ne büntesd feleslegesen.

2012. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még, ismerkedj, szórakozz, válogass... Ne kösd le magad ilyen fiatalon főleg és később se SOHA egy olyan sráccal, aki játszik veled. A bizalom pedig olyan, hogy ha egyszer csorba esik rajta, a régi sohasem lesz. Akadnak még majd nagyon-nagyon sokan, akik oda meg vissza is lesznek érted és te is értük.
2012. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!