Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan 14-16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan 14-16 éves fiúk aki kedvesek és szívből képesek szeretni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze, hova kéne küldeni? :P
2012. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak még olyan 14-16 éves lányok, akik kedvesek és szívből képesek viszonozni a szeretetet?
2012. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
vannak...én is ilyen lány vagyok
2012. ápr. 6. 23:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Én alapból kedves fiú vagyok. Régebben is így próbálkoztam csajoknál, hogy kedves voltam velük, a kedvükbe jártam, nevettettem őket. És mi lett a vége? "Én csak barátként tekintek rád". Tulajdonképpen remekül megfeleltem "fiúbarátnőnek" de nem tekintettek rám férfiként.


Aztán kezdtem egyre jobban átlátni a dolgokat. Hogyan is működik valójában a csábítás, flörtölés. Rájöttem, hogy a kedves udvarias jókisfiú személyiség nem vezet sehova. Elővettem a laza, lezser, kicsit bunkó, merész személyiségemet, ami az évek során elveszett bennem, hiszen mindig is szófogadó gyerek voltam.


Elkezdtem élvezni az életet, szórakozni, hülyéskedni és a csajoknak is tetszett ez a magatartás, életérzés. Most nem akarok semmiképp sem szerelembe esni, szívből szeretni, mert legutóbb nagyon beleőrültem. Teljesen bekattantam tőle, belebetegedtem a plátói szerelembe. Majd egyszer ha megtalálom a leendő feleségemet, akkor leszek szívből szerelmes. Olyan 10-15 év múlva.


Amúgy minden ember tud szívből szeretni, csak ki kell hozni belőle :D

2012. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Régebben is így próbálkoztam csajoknál, hogy kedves voltam velük, a kedvükbe jártam, nevettettem őket. És mi lett a vége? "Én csak barátként tekintek rád". Tulajdonképpen remekül megfeleltem "fiúbarátnőnek" de nem tekintettek rám férfiként."


Keblemre, tázsvír'! :D


Én már csak simán annyit teszek, ha van egy szimpatikus lány, akire nőként tudok tekinteni, akkor azzal nyitok, hogy nem szeretnék a barátzónába kerülni, döntsön. Paraszt dolog, de legalább senki sem fog felesleges köröket futni és senki sem csalódik.

2012. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Téged akkor most megcsaltak?
2012. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én mindig is próbálok a barátnőm kedvében járni és sok dologról lemondok hogy neki okozhassak örömöt és még most is együtt vagyunk és Szeretjük egymást 15/f
2012. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak, csak őket észre se veszed.
2012. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. Régebben én is ilyen voltam. Kedves és segítőkész. De rám sem bagóztak csak a nagydumásokra. Azóta én is ilyen vok.
2012. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen és Pándi Andrásnak hívják.
2012. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!