Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehetne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

jártam egy lánnyal másfél hónapot, első barátnőm volt, de sajnos vége lett és úgy igazán komolyabb nem volt köztünk.

1 éve szakított velem, azóta teljesen kivagyok, nem bírok rajta túllépni, próbálkoztam még nála hátha de sajnos nem, ráadásul összefog jön egy sráccal, teljesen magam alatt vagyok, idegileg kivagyok, és már nem tudom meddig bírom, nem bírom túltenni magamat rajta 21/f


2012. ápr. 7. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Barátom! Velem is ez volt... Megoldás: szerintem a gond ott volt hogy ugye nem feküdtél le vele... A csajok sajnos nem szeretik a nem vezér képes egyéneket. Én úgy léptem túl hogy gyerestem más lányt. Ne alázkodj, és pazarold rá az időd :)

16/f

2012. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 legly ***** válasza:

én 100%-ban egyet értek az első hozzászólóval, velem is volt ilyen és most boldog vagyok immár 7 hónapos kapcsolatba :)


szintén 16/F

2012. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Másfél hónap miatt egy évig a padlón?

Három és fél ÉV után illik hamarabb felállni.

MAN UP!


Értem én, hogy szeretted, de ha ennyi ideje nem sikerült túllépned, az a te gyengeséged. Nem is akarsz mással, máshogy boldog lenni, inkább abból a másfél hónapból táplálkozol. Van ilyen, de nem hiszem, hogy előre visz.


Hogy mi segít? Új emberek, új élmények. Itt a tavasz. rendezd át az életedet, törődj többet magaddal. Edzz, dolgozz/tanulj keményebben, járj el barátokkal szórakozni. Ha eszedbe jut, akkor gondold végig, ed ne lovalld bele magad. Olvass jó könyveket, egyél finomakat, és úgy általában ÉREZD JÓL MAGAD.

De ezt akarni kell. Nagyon.

2012. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem akarok önsajnálatba merülni, de már az élethez sincsen kedve ez miatt...
2012. ápr. 7. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarsz, de hónapok óta ezt teszed. Akkor is érezd jól magad, ha semmi kedved nincs hozzá. Lehetséges.
2012. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én már végleg teljesen össze vagyok törve, és szerintem soha nem fogom ezen túltenni magamat...ebbe fogok beleőrülni, és hát mind1 nekem már soha nem lesz jobb
2012. ápr. 7. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:

El sem olvasod, amiket írok, és csak azért tetted fel a kérdést, mert nincs más közönség, akik előtt szenvedhetnél?

Ezzel a rinyával nem is jutsz előre. Legalább akkora munkádba kerül, hogy ennyire szenvedj, mint hogy boldog legyél. Hidd el nekem.


Szóval ha az együttérzésemre számítanál, azt rosszul teszed.

Elhiszem, hogy nagyon szeretted, és nem jó nélküle, de a gödröt, amiben most dagonyázol csak magadnak ástad, és töltötted fel készakarva trágyával.

Másszál szépen ki belőle, mert rohadtul nem lehetetlen. Az, hogy lusta vagy hozzá, netalán félsz, és már megszoktad a büdöset, nem jeleni azt, hogy nem a saját sz@rodban csücsükélsz.


Embereld már meg magad!

2012. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!