Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek van mán barátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van mán barátja?

Figyelt kérdés
Voltam tegnap diszkóban, szó szerinte minden csaj foglalt volt, MIND! Az akinek nincs barátja el sem megy? Akkor hol tudnék ismerkedni olyan lányokkal akik még szabadok és nem bányarémek? Nem először veszem észre, hogy mindenkinek van barátja aki elmegy szórakozni... :S
2012. ápr. 7. 12:04
1 2
 11/19 anonim válasza:
0%
Nyelvjárás.
2012. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
igen, a nyelvjárások tarkítják a nyelvet, mi is ezt tanultuk az egyetemen. de egy fórumra nem ír senki a nyelvjárásában..
2012. ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Pedig úgy látszik, hogy van, aki igen. Nem rosszból mondom, csak attól még nem különb más embertől.
2012. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátom, és szoktam "diszkóba" járni, de úgy ősztintén nem azért, hogy ott bepasizzak, mert nyilvánvaló, hogy azért járnak oda, mert nem tudnak csajt szerezni, de kanosak... Mellesleg diszkóba nem lehet normálisan ismerkedni sem, nem lehet beszélgeti, anélkül én meg nem megyek el sehova sem, ki tudja milyen ember.
2012. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nincs mindnek barátja, de akkor is gyakran ezt mondják, ha csúnyának tartanak.
2012. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, h különb. de akkor engem se tessék már javítgatni, mert vagyok helyett SZÁMÍTÓGÉPES NYELVBEN, ahol MEGENGEDETT, vok-ot írok. ennyi..
2012. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igaz, diszkóban nem lehet, hangos a zene és tele van részegekkel, engem is egy kalap alá vesz az 60 éves büdös szőrös részeg tatával...:P

Mán, már, ... mind1

2012. ápr. 7. 13:06
 18/19 anonim ***** válasza:

Mán pedig lejjebb kell adnod az igényeidet tesó hogy találj magadnak egy rajos csajszit ...

Lehet jobb lesz ha előbb vizilovakkal gyakorolsz azok talán megértik a "mán" nyelvjárásod ...

2012. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Odamész hozzájuk: Mán van barátod?

A mán miatt egyből azt válaszolja hogy nem

2012. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!