Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válaszóljak erre a levélre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszóljak erre a levélre vagy hagyjam a és keményítsek be én is?

Figyelt kérdés
Szóval a történet az hogy szakított velem a barátnőm,lassan 2 hónapja,nem csaltam meg,rendes voltam vele,nem voltam unalmas és papucs sem..Hogy miért szakított azt inkább hagyjuk.Szóval a lényeg az hogy küldtem neki egy csokor virágot,egyenlőre nem szerettem volna semmit,csupán kicsit kedveskedni akartam volna neki.A lényeg az hogy tudom hogy szeret és össze vissza hazudozik.Azt írta a levélben hogy az anyukájáék vették át a virágot mert ő nem volt otthon,ami nem igaz mert mondta a futár hogy ő vette át,és hogy azért vették át az anyjáék mert azt hitték hogy az ujdonsült barátja küldte neki,ami megint nem igaz mert biztos forrásból tudom hogy nincs senkije.Nem értem a viselkedés okát és azt sem hogy miért neheztel ennyire rám,hiszen nem olyan miatt szakítottunk ami miatt így kellene velem viselkednie..Persze azt még hozzá tette hogy szép nagyon de nem változtat semmin.Válaszoljak a levélre valamit vagy hagyjak még pár napot kicsit had gondolkozzon és majd vagy ő vissza ír vagy én pár nap múlva.Nem értem miért ilyen ellenséges velem,hiszen azóta nem hívtam nem zaklattam és nem foglalkoztam vele,a virág csupán egy kis gesztus volt hogy érezze hogy még gondolok rá és nem felejtettem el..Mit lehetne erre a levélre válaszolni?
2012. ápr. 7. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ne irj neki se most se máskor. ha ő akar valamit majd jelentkezik
2012. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy nem tudom eldönteni hogy most tényleg at akarja hogy teperjek érte,vagy pedig tényleg le akar rázni,egyesek szerint azt akarjahogy teperjek érte,teprek én nem arról van szó,de mivan ha csak az agója fényezéséhez kellek neki?Nem tudom eldönteni,mert sokan állítják hogy azt akarja hogy küzdjek érte és ezek a levelek ilyen rúg kapálózások.
2012. ápr. 7. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem többet ne reagálj.

Ha netán azért csinálja, hogy teperj érte, akkor sem. Ez elég gyerekes dolog ebben a formában hazudozással egybekötve.

2012. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hányszor írod még ki ezt a kérdést
2012. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és bocsi, de az "egyenlőre" nem egyenlő az "egyelőre" szóval.
2012. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj semmit. Nem akar tőled semmit, ha tepersz utána szerintem még jobban berágna.
2012. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenek ezek a mai kislnyok. Nevetségesek. Kár foglalkozni az ilyennel. Úgy se fog magától írni neked. Amúgy meg nem mindegy miért szakítottatok, ha az okokat keresed.
2012. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!