Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt a GYIK-en a szépen kisportolt testű lányokat ócsárolják a túlsúlyos nőket meg agyonsztárolják?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 13:55
 1/9 PureNameless ***** válasza:
63%
Mert ők önbizalom hiányosak, és sok itt a kanos ember aki erre kap. És HÁTHA összejön nekik egy dugás.
2013. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert gondolják, hogy a kisportolt testű nő kap elég fényezést élőben is, anélkül, hogy kitenni ide magát képen. Viszont egy túlsúlyos nőről már ezt nem igazán mondható el, és itt eresztenek bele lelket.
2013. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, kb az, amit az első mondott. Meg ez is egyfajta média butítás, csak ez a másik véglet.
2013. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
ilyet mondjuk még nem láttam
2013. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Itt sem sztárolják agyon a kövéreket.
2013. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs az.
2013. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs így :D miből szűrted ezt le kérdezö?
2013. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van, de igazából nem is értem, miért lenne jobb fordítva, miért nem jó így. Egyik sem jobb, mint a másik. Van, aki vékony, mások kövérek, vannak, akik izmosak, sportosak. Mindegyik egyformán jó, kinek mi tetszik. Ez így van rendjén.
2013. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Téveszme ami a fejedben jár
2013. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!