Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez az erzes?

Figyelt kérdés

van egy pasi akivel igazabol soha nem voltunk kapcsolatban,csak baratok voltunk...egyszer sajnos mindketten reszegek voltunk es megtortent az ami talan nem kellett volna,de ennek ellenere is megmaradt a haveri viszony es egyikunk sem erezte magat kellemetlenul a tortentek miatt,de van ez az erzes amit nem igazan ertek....soha nem vagytam kulonosebben pl az oleleseire,olyan semleges volt a csavo csak egy haver de pl mikor buliban lattam tancolni egy csajjal szornyu erzes volt mintha feltekeny lettem volna,pedig akk volt baratom es szarul ereztem magam h nagyon reg volt az a szex kettonk kozt es utanna pasim is volt es megis ez a fura erzes,ez a feltekenyseg szeruseg mikor mas csajjal volt...nem igazan ertem ezt,a gondolattal is eljatszadoztam h mi lenne ha osszejonnenk de nem igazan vagyom parkapcsolatra jelenleg,vagyis vele nem es megis van ez az erzes amit nem tudok megmagyarazni,"nem kell" a pasi de megis feltekeny vagyok mikor mas csajjal latom h is van ez akkor?


23/l


2012. ápr. 9. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy! Belénk van programozva, hogy szeretjük, ha érdekeljük a pasikat.. és mivel volt köztetek egy,s más érthető érzés, hogy zavar ha mással vagy, mert mikor megtörtént át tetted, akár tudat alatt is egy másik "kosárba", s arra vágysz, hogy epekedjen érted, még ha nem is akarsz tőle semmit, ez egy hatalmas bók, amit most hiányolsz. (nehéz megmagyarázni, de remélem érted)
2012. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*mással van
2012. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!