Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok! Szerintetek hogy nézek ki? Jóképű vagyok, vagy csúnya? (kép lenn)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mostanság kezdenék el csajozni és kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy tudjam milyen esélyekkel induljak.


[link]


2012. ápr. 9. 21:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%

Ne hallgassa lányokra!


Legyél bunkó, nagydumás, hazudd, lopj, csalj!


Ez kell a mai nőknek!


Nem véletlen egyre népszerűbbek a négerek, arabok, romák a magyar lányoknál.

2012. ápr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 evelin69 válasza:
100%

Húú! Nagyon helyes srác vagy, és még milyen leszel :-)

Válogathatsz majd rendesen egy kis idő múlva, de szerintem már most is :-)

2012. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
egyik sem, mert kicsi vagy :D majd meglátjuk.
2012. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
felperzselted a bioritmusom te latinmácsó
2012. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
aranyos vagy a kepen...de 2-3 ev mulva tiszta hejes leszel...es gyurj persze egy kicsit
2012. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Te egy rejtély vagy most a képről nekem... mert vagy egy ki****ott nagy kaszanova leszel vagy lúzer ( külsőre) de még nem tudom melyik.xdd :D de bármelyik is leszel külsőre a belsővel kompenzálod majd magad.:)) és a gyúrás mindenképp egy nagy ötlet.:) és egyértelműen már most helyes besorolást is kaphatnál ha a hajadat rövidebbre és oldalt pedig mér rövidebbre vágatnád. vagy ez: [link]

vagy ez: [link] .:)

2012. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos srac vagy :) de hany eves vagy?
2012. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ja es meg valami :D nem Pecsen laksz?? Mert nagyon ismeros vagy nekem :) (utolso valaszolo voltam )
2012. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Dikk,, nagyonn helyes vagy !!
2012. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!