Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha valakit megerőszakoltak, és nem akar velem talizni?

Figyelt kérdés
Azt mondja a csaj,hogy 2011 szeptemberében erőszakolták meg, most 19 éves, én 23 éves vagyok... igaz,hogy csak neten beszéltünk,de beleszerettem,és már nyáron szeretnék vele talizni, de ő még azt mondja,hogy nem áll rá készen.Szerintetek meddig kell várnom?

2012. ápr. 10. 12:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
86%
Ha megerőszakolták akkor pár hónap múlva nyilván nem fog rohanni egy új sráchoz, akit szintén a neten ismert meg, mint az erőszakolóját. Bár ő is tanulhatna a hibájából és nem ugyanott keresni akkor partnert. Neked meg ha van barátnőd, akkor legalább vele szakíts. Nem kell mindenáron idióta módjára viselkedni.
2012. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Úgy volt,hogy bejelöltem FB-n, alig akart visszajelölni, de végül megtette... szerintem éppen ezért nem kész rá,mivel alig 1 éve, és a régebben is így kezdődött neki, és eléggé balul sült el... akkor szerintetek nem csak játszik velem?
2012. ápr. 10. 13:07
 13/39 anonim ***** válasza:
53%
Aki 2 nőt tart, abban fel se merüljön a "csak játszik velem?" gondolat...
2012. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Ez most így alakult... a bnőmmel csak idő kérdése,és szakítok,mivel eleve nem vagyunk meg jól egymással,csak mindig visszakönyörögte magát,pedig már legalább 10x dobtam...
2012. ápr. 10. 13:09
 15/39 anonim ***** válasza:
29%
lelki sérült, csonka lelkű....hmmm. jó egy ilyen nyomorék sorsúval kikezdeni kérdező...szerintem sok hajcihő van egy ilyennel.
2012. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Viszont ez a lány 1szerűen levesz a lábamról... nem felejtek könnyen...a kérdés,hogy kb. mennyit kell várnom?
2012. ápr. 10. 13:10
 17/39 A kérdező kommentje:
+ azt mondta,hogy már nyáron talizhatunk,de eddig nem úgy néz ki,hogy fogunk.
2012. ápr. 10. 13:11
 18/39 A kérdező kommentje:
Azt mondja,hogy még nem lépett túl ezen a dolgon,és idő kell neki, ezt fullra megértem, csak a kérdés,hogy mennyi idő, és meddig lehet ez a kifogása...
2012. ápr. 10. 13:13
 19/39 anonim ***** válasza:
7%

Hagyjuk már!!

Ha bejönnél vagy akarna találkozni, találkozna. Akár egy forgalmas bevásárlóközpontban. Ha ennyire f*sna a férfiaktól, az utcára se menne ki..

2012. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 heyboy válasza:
59%
óriási lelki trauma ha valakit megeroszakolnak. szerintem várj, ameddig a lány akarja. nem hiszem hogy játszik veled, egyszeruen még nem tette túl magát a torténteken. :S
2012. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!