Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha valakit megerőszakoltak, és nem akar velem talizni?

Figyelt kérdés
Azt mondja a csaj,hogy 2011 szeptemberében erőszakolták meg, most 19 éves, én 23 éves vagyok... igaz,hogy csak neten beszéltünk,de beleszerettem,és már nyáron szeretnék vele talizni, de ő még azt mondja,hogy nem áll rá készen.Szerintetek meddig kell várnom?

2012. ápr. 10. 12:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
18%
igaza van a 69%-osnak. !fel is pontoztam.
2012. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

13:43-as:

A másik sráccal is úgy találkozott..csak ugye vonattal lement,az elvitte 1 helyre, és utána erőszakolta meg ,szval az tök mind1,hogy hol találkoznék vele...1részt az meg érthető,hogy nem bízik a férfiakban.

2012. ápr. 10. 13:52
 23/39 A kérdező kommentje:
Meg itt leginkább nők véleményére lennék kíváncsi,mivel 1 férfi nem tudja átérezni a helyzetét.
2012. ápr. 10. 13:55
 24/39 anonim ***** válasza:
65%
figyelj légy vele megértő,ha kitartasz mellette nem fogod megbánni,és a lány is elhiszi nem vagy olyan.
2012. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"Hagyjuk már!!

Ha bejönnél vagy akarna találkozni, találkozna. Akár egy forgalmas bevásárlóközpontban. Ha ennyire f*sna a férfiaktól, az utcára se menne ki.."


Nő vagyok..

Engem is erőszakoltak meg, túltettem magam rajta- igaz sokak szerint túlságosan is hamar. Sajna nem olvastam a "Mennyi idő után bízhatok újra a férfiakban?" című könyvet.. Én nem az a típus vagyok aki éveken át zokog egy sötét szobában..

Te is írtad: utána elmentek valahova.. Találkoztok egy forgalmas helyen és ott maradtok. (Egyébként vicces, hogy így szeretne találkozni, meg ilyen szimpatikus vagy neki de mégsem bízik benned.. Ezek szerint nem nyerted el a tetszését.)

Egyébként hogy közlekedik? A buszon, héven, vonaton is vannak férfiak. Ilyen elven ki se mozdul otthonról.

20N

2012. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
70%

Ez csak az én véleményem:

Szerintem kamu a sztorija. Annyira traumában van,hogy ne találkozzon veled egy nyilvános, forgatagos helyen, pl pláza. Pedig onnan azért nem tudnád egykönnyen elcipelni magaddal, meg hát akár el is kísérhetné valaki.

De annyira nem volt nagy trauma, hogy ugyanúgy ismerkedjen face-en, képeket küldözgessen. Számomra ez baromi érdekes. Ráadásul gondolom szóba jött, mit dolgozik,hol dolgozik, akár ott is elkaphatnád. Nekem nem úgy tűnik, mintha annyira félne ez a lány, nekem úgy jön le, hogy tartalékban vagy neki.

Az hogy mellette barátnőd van...hát, erre inkább nem is reagálok, de te inkább ne várj korrektséget.

Tudom, hogy értelmes ember nem hazudna ilyet magáról, de láttunk már cifrábbat is, pár kamu képpel azt írok amit akarok, annak akinek akarok. Vigyázz a nettel. El sem hinnéd mennyi az aberrált, beteg ember.

Ha pedig mégis igaz, elnézést így látatlanban a leányzótól.

2012. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Az ismerőseivel vagy a pasijával járkál mindenhová.

Hogy közeledik? Elég rendes meg fullra bejön nekem, ő is azt mondja,hogy bejövök neki, csak még 8 hónapja is alig,és elvileg ezért nem szeretne még talizni,de valamilyen szinten ez is megérthető... van pasija is, 2 éve járnak, tehát már meg volt neki akkor is a pasija,amikor megerőszakolták...szóval nem tudom...nem tudom,hogy meddig várjak, türelmes vagyok eléggé, de vele főként annak kellene lennem,de már megőrülök érte,annyira magába bolondított.

2012. ápr. 10. 14:21
 28/39 anonim ***** válasza:
70%
Még annyit hozzá tennék: én nem voltam megerőszakolva soha, tehát a véleményemet csak arra alapozom, hogy valószínűleg én hogyan reagálnék, illetve a leírásod alapján leírom a véleményem. Ha megsértek bárkit, akit megerőszakoltak, előre is elnézést, tény és való, nem tudom milyen érzés utána.
2012. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Tudom, de a mostani nőmmel is a neten ismerkedtem meg.
2012. ápr. 10. 14:22
 30/39 anonim ***** válasza:
11%

Neki is van pasija? És úgy ment el ismerkedni egy másikkal? Most meg fél a férfiaktól, de a párja azért ott van?

Tartom a véleményem: kamu!

2012. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!