Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze? (magyaráz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Szerettem volna egy fiút aki kedves , és őszinte. Más tulajdonságot nem várok el ezt a kettőt. Én is kedves lány vagyok normális és viszonylag jó tanuló. De valahogy nem jön össze ez az egész.Mert nem azt mondom , hogy azonnal akárki, csak szeretnék már valakit szívből szeretni akit nem csak mint a barátomat szerethetek hanem mint a haveromat is.Látom sok ilyen kérdés van mostanába , és gondolom egy páran azt fogják gondolni rólam , hogy csak egy nafogós liba vagyok...pedig nem..én csak szeretném megtudni , hogy vannak-e még olyan 14-16 éves fiúk (mer általába az emberek ilyenkor bolondulnak meg)akik őszinték és tudnak szeretni?

2012. ápr. 10. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sopronban sok az ilyen fiú....:D csak lehet picit idősebbek.. de sebajD:
2012. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csúny vagy azért nem kezdeményeznek? Öltözködésed?
2012. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jó hír az, hogy van ilyen fiú :) A rossz az,hogy ők már védettségük ellenére is a kihalás szélén állnak.
2012. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak, csak kevesen. Amikor én 14-16 éves srác voltam, akkor is tisztességesen gondolkodtam, talán ki is lógtam kicsit a sorból. Lehet, hogy az a baj, hogy aki normális, az "elbújik", nehogy lenézze a többség, úgyhogy biztos találsz majd valakit, csak neked nehezebb.
2012. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!