Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem? Lehet hogy kölcsönös?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és van egy tanár a suliba akivel jóban vagyok mondhatni már túl jóban. Mióta csak tanít a kedvence közé tatozok nem kivételezik osztályzás terén de jobban oda figyel rám és többet foglalkozik velem ha kell akkor külön is. Mostanában eljárogatunk kirándulni és engem mindig hív van egy listája és azt mondta hogy nagyon elöl vagyok azon a listán. Mióta járunk kirándulni azóta rendszeresen levelezünk is késő estig és olyan aranyos dolgokat ír néha. Írt már olyat hogy látja hogy nekem valami fontos és akkor az neki is az. Meg volt bál és mondta ha rosszul érzem magam akkor szóljak neki és megment. Én úgy érzem hogy nem tudom ha a közelemben van akkor nagyon jó a kedvem boldognak érzem magam ha meg nincs akkor várom a következő alkalmat mikor újra láthatom mert hiányzik. Szerintetek lehet hogy ez az ő részéről is kölcsönös? Búcsúzáskor mindig megölel meg van mikor máskor is.

2012. ápr. 10. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Francia tanár vagy, segítsek?!
2012. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagyok*
2012. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fent egy matek tanárról van szó ha ez számít valamit.
2012. ápr. 10. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva,nehogy kicsapják miattad.Majd ha elballagtál akkor turbékoljatok!:) De sztem ez kölcsönös love.Hány éves a tanci?
2012. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább vozódás.
2012. ápr. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jav.: vonzódás
2012. ápr. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem csak rendes....
2012. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kétszer annyi mint én vagyis 36 a többit nem is részletezem.

Először én is arra fogtam hogy rendes de aztán egyre érdekesebben alakultak a dolgok. A fentihez még lehetne írni csak túl hosszú lenne. De ki tudja lehet hogy tényleg csak nagyon nagyon rendes.

2012. ápr. 11. 14:36
 9/9 anonim válasza:
lehet ez szerelem is..csak a végén nehogy kirúgják.
2012. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!