Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti úgy is észreveszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti úgy is észreveszitek a lányokat, ha mindig össze van kötve a haja, nem sminkeli magát és nem öltözik ki mindig?

Figyelt kérdés

Csak mert 20 éves létemre még nem volt barátom. Nem tartom magamat csúnyának, de modell szépségnek sem, inkább átlagos vagyok. Hosszú, derákig érő hullámos hajam van, de utálom, hogyha lóg össze-vissza, ezért mindig összekötöm, csak akkor engedem ki, ha szórakozni megyek. Sminkelni sosem szoktam magam, nem is tudom igazából, béna vagyok ilyen téren. Öltözködésem általában mindig farmem, csőnadrág, hozzá egy sima pulcsi, póló, tornacipő. (nem hiszem, h a súlyom probléma, vagy talán pont az, hoy túl vékony vagyok, 165 cm-hez 43 kg) S mivel sosem büszkélkedtem nagy idomokkal, csúfoltak érte, elég önbizalom hiányos vagyok, ez most az egyetem alatt kicsit javult, de azért sosem mertem kirívóan öltözködni meg semmi ilyen.


Csak felmerült bennem a kérdést, hogyha nem változtatok, nem öltözködöm kicsit kirívóan meg miegymás, akkor sosem lesz barátom, mert így sosem vesznek észre. Ha buliba megyek, ki szoktam engedni a hajam, úgy azért jobban észre vesznek, de azért egy diszkóban nem ismerkedek, mert nem egyéjszakás kapcsolatot keresek. Nektek mi a véleményetek erről?


2012. ápr. 11. 20:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez igaz, h hordhatnék nőiesebb ruhát, csak ez miatt is beszólogattak régebben, meg ugye túl vékony vagyok, és a nőiesebb ruhák úgy állnak rajtam, mint tehénen a gatya..


Az is igaz, h nem csak egyéjszakásat keresnek, de elég nehéz ezt kiszűrni, meg ott beszélgetni sem lehet igazából, h kiderüljön, mi szél hozta arra.

2012. ápr. 11. 21:41
 12/15 anonim ***** válasza:

most néztem egyik netes ismerősömet... sminkel ronda, anélkül bombázó arca van :D

f18

2012. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok, és ugyanez mint te, kivéve a tornacipőt én deszkáscipőt hordok :D De amúgy ugyanígy csőnadrág sima póló pulcsi...Csak én a hajam kiengedem mert összefogva zavar :D De nekemis hosszú. Ugyanigy nulla smink, énis vékony vagyok, tehát eléggé hasonló :D

Énis azthittem hogy nem lesz barátom, pont ezért mert nem követem a divatot meg nem márkás cuccokban járok, nem sminkelek vagy hasonló - aztán mégis másfél éve van barátom, tesómnak az osztálytársa :D (Már egy suliba járunk mert oda mentem ahova ők járnak)


Na ezt azért írtam le, mert nembiztos hogy az utcán fog rádtalálni a nagy ő, hanem ott ahol te sem számítanál rá. De nyugi megtalál, én mondjuk igaz lány vagyok, de utálom látni a sok egyformán öltözködő droidot, meg sem lehet különböztetni őket...Amilyen divat van, hirtelen a fél ország egyforma lesz...:( Szóval örülj hogy nem álltál be a sorba, és egyéniség vagy :)

2012. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

:) Én nem tartom annyira egyéniségnek magam, csak tudom, h nekem nem állnának jól az olyan "tömeg" cuccok. A tornacipőt szeretem, de nem a divat miatt, csak egyszerűen jól néznek ki és kényelmesek. A magassarkúk is tetszenek, de menni nem tudnék benne, meg vhogy nem is passzolna szerintem a "stílusomhoz", mert mindig is sportos voltam (régebben azért durvábban). Buliba se veszek fel magassarkút (nincs is egy se), de mondjuk nem is volt problémám belőle, mert ha tetszettem egy fiúnak, akkor oda jött, de mondjuk lehte azért, mert kiengedett hajjal, csinosabban kiöltözve feltünőbb vagyok:/


Eddig nem is zavart igazán, h nincs barátom, meg pont úgy tartottam, h felesleges görcsösen keresni iylen fiatalon, mert sok osztálytársam azt tette, és így persze, h nem találnak senkit. De most már azért egy kicsit zavar, meg jó lenne azért vki. Csak mondjuk tényleg nem tudom, h hogy an ismerkedhetnék, mert ugye napközbe órán vagyok, ott már több embert nem igen tudok megismerni (első félévbe volt, h egy srác mindig hátra fele pillangatott, több órán is, gondoltam tetszem neki vagy vmi, adtam is alá egy kicsit a lovat, h visszamosolyogtam, de aztán bejárt a kötelező mennyiségű előadásra, aztán már nem, vizsga napján találkoztam vele, beszélgettük, aztán nem láttam azóta se). Szóval ez a fajta ismerkedés se jött be, mert nem történik semmi sem. Bulikba ugye ritkán tudok menni, akkor meg vagy az van, h csak táncolni akarnak vagy nyomulni, vagy egyáltalán semmit.

2012. ápr. 12. 14:09
 15/15 anonim válasza:

Ahogy leírtad magad, én először azt hittem hogy ez vicc. A legjobb összeállítás sztem. Lehet hogy nem veszed észre ha a fiúkák figyelnek? (nem szokásotok;) )


26F

2012. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!