Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarják megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarják megérteni, hogy ilyen is van?

Figyelt kérdés
Hetero férfi vagyok és van egy nagyon-nagyon jó barátom, ő is hetero, minden szabadidőnket együtt töltjük, naponta 7-8- szor felhívjuk egymást, és hétvégén mindig közös progrit szervezünk, vagy nála, vagy nálam. Szeretek mellette ülni, vele filmet nézni, jó érzés ráhajtani a fejem a vállára, ha fáradt vagyok. Mi ebben a kivetnivaló? Szeretek neki ajándékot venni. Miért baj ez?
2012. ápr. 11. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
semmi extra.. kicsit homo viselkedés.. :) de sebaj.. :)))
2012. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én megértem. :)
2012. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem kivetni való, csak homokos vagy.


Ez nem baj, csak vedd észre hogy meleg vagy.

2012. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Regényt tudnék irni válasznak ,de inkább nem.
2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ugyanigy vagyok vele, persze nem epp ennyire kozel. egy ember akivel szivesen toltom az eletem, persze a szerelmem is fontos de o jobban hasonlit hozzam. soha nem kivantam meg ferfit, epp eleg ferfi meztelen testet lattam mar de soha nem izgatott, meg a gondolata sem... szoval ugy erzem mint egy oszinte szeretetet, ertekelest. Valaki akire felnezhetek es megbizhatok!
2012. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ASOT ***** válasza:

4-et osztom!

ez hosszú lenne nagyon...

2012. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Semi gond azzal, ha a haverjaiddal vagy, de a fejed inkább lányokra hajtogatsd!
2012. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem a haverjaimmal vagyok, hanem csak egy, egyetlenegy igazi baráttal, aki olyan, mintha a testvérem lenne. Sose tudnám testileg megkívánni, mint ahogy más férfit se kívánnék meg soha. Viszont szeretek vele lenni, vele beszélgetni, vele filmet nézni, vele sétálni, vele kirándulni. Vele, vele, vele és vele. Mert nagyon szeretem.
2012. ápr. 11. 20:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is tagadásban vagytok. Közelebb álltok egymáshoz, mint egy átlagos házaspár.
2012. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Okés de rá tenni a fejed már számomra undorító. Nekem is van nagyon nagy haverom, tényleg mindenben egyetértünk de ennél azért homofóbabbak vagyunk.
2012. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!