Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarják megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarják megérteni, hogy ilyen is van?

Figyelt kérdés
Hetero férfi vagyok és van egy nagyon-nagyon jó barátom, ő is hetero, minden szabadidőnket együtt töltjük, naponta 7-8- szor felhívjuk egymást, és hétvégén mindig közös progrit szervezünk, vagy nála, vagy nálam. Szeretek mellette ülni, vele filmet nézni, jó érzés ráhajtani a fejem a vállára, ha fáradt vagyok. Mi ebben a kivetnivaló? Szeretek neki ajándékot venni. Miért baj ez?
2012. ápr. 11. 20:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen,de ritka.Ne félj,nem vagy meleg."van olyan barát,aki ragaszkodóbb a testvérnél".De azért ne vidd túlzásba!
2012. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
a fej vállra hajtása után már a homokozás sem lenne meglepő...
2012. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van BARÁTOM,nem haver,koma,ismerő. Barát Nagybetűvel.Jókat dumálunk,együtt voltunk katonák majd 10 évig.Ha háború lenne ilyen ember legyen mellettem,ha hívom jön és segít, persze visszafelé is. Megrögzött heteró vagyok,ő is. Egyetlen egyszer nem fordult meg a fejemben hogy a vállára hajtsam a fejem vagy odabújjak hozzá.Egy férfias kézfogás és kész.

36F

2012. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Katonák? A seregben tényleg megy a recska esténként?


És ittatok arcszeszt?

2012. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én nőként ugyan így vagyok az egyik barátnőmmel. szerintem annyi hogy férfiként ne reklámozzátok hogy ilyen szoros a kapcsolatotok mert sokan lehomokosoznak majd.. pedig ez butaság.
2012. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mikor már azt olvastam, hogy "progrit" lejött, hogy búzavirág vagy :) Fogadd el, így könnyebb lesz neked is.
2012. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem is vannak igazi barátaim de nem ilyen hogy egész nap hívkálom xD

De kajak rá tudnám bízni egyikre másikra az életem, de erről a vállra hajtásról nekem is ez a véleményem:

[link]

2012. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!