Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon bejön már ismerem egy ideje és szeretem is már voltam náluk is egy párszor tiszta jóba vagyok a nővérével :) meg minden Annyi a gond h elég félénk srác és nem is egy bőbeszédű :/ hogy adjam a tudtára h szeretem és h bejön nekem milyen jeleket kéne adnom egyáltalán??? vagy hogy tudjam meg h én bejövök-e neki??? 2 év korkülönbség szerintem ez nem olyan sok szerintetek



Léccy normális válaszokat :)fontos lenne


2012. ápr. 11. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkoztok, valahogy érintsd őt meg.Akár a vállát,hátát,vagy a kezét:)
2012. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vidd el randizni
2012. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából félek attól h mit fog szólni jobb lenne ha ő nyitna csak az nem tudom h erre h tudnám rávenni :/ (igazából nekem már az is nagy öröm ha láthatom vagy találkozok vele)
2012. ápr. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!