Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mert ragaszkodom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mert ragaszkodom hozzá?

Figyelt kérdés
nem megy a kapcsolatunk, de vágyom arra, hogy megfeleljek, mint férfi, nem megy.
2012. ápr. 12. 00:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
az agyamon kell valtoztatni
2012. ápr. 12. 00:53
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor mi nem tudunk segíteni.
2012. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
ő egy erős jellem, én meg egy gyenge,és ezt férfiként nem tudom feldolgozni,változtatni
2012. ápr. 12. 00:55
 14/20 anonim ***** válasza:
figyelj a legjobb lesz ha le zöld pacsizod minden írásom és ha kijózanodsz leírod mi a bajod.OK?
2012. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szégyelled magad emiatt? Érezteti ezt veled? Próbáld elfogadni magad, vagy keress mást.
2012. ápr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 étoile et lune ***** válasza:
Milyen gyakran találkoztok? Távkapcsolat? Anyagi gondok benne vannak?
2012. ápr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 étoile et lune ***** válasza:
Na mindegy, csak azért érdekel nagyon, mert ismerek egy párost, akik szeretik egymást, de állandóan összevesznek msn-en. Szerintem egy jó kis d*gás kéne nekik, meg egy kis spontaneitás, esetleg ,,éljünk a mának" felfogás. Anyagi dolgokon vesznek össze, messze laknak egymástól, és a vonatjegy ára miatt csak kéthetente találkoznak 2-3 napra. Nehezen tudják beosztani egymásra az idejüket, mert dolgoznak is. Ahelyett, hogy kompromisszumot kötnének, belátnák, hogy általában feleslegesen merülnek el a vitákban, és örülnének, hogy vannak egymásnak, állandóan veszekednek, és egyből azon agyalnak, hogy talán mégsem illenek össze, és megy a sírás a gép előtt. Van, amikor két ember úgy kerül össze, hogy nem a legkedvezőbbek a körülmények, de ha az egyik fél egy kicsit gyengébben veszi az akadályokat, a másiknak támogatnia kell, nem tanácsokkal és kioktatással vagy pszichológiával, filozófiával, hanem inkább ölelésekkel, és biztatásokkal. ,,Hé, bármi is történjen, én szeretlek és kész, és a kövi találkánkon szét foglak ölelgetni" << ez a megoldás. :) Értékelni kell egymást, a jó dolgokat előtérbe helyezni, a rosszakat meg áthidalható akadályokként felfogni. Nem tudom, Te miért ragaszkodsz a nődhöz, de ezek szerint szereted és kész. És az a lényeg.
2012. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ez egy értelmes kérdés megint...:D
2012. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mit írjon? Az egész amit tudunk róla egy nagy seb!!

Ahhoz, hogy "megfeleljen" férfinak kell lennie, előbbi pedig utóbbi következménye, soha nem célja!

A ragaszkodásról inkább egy szót se..

2012. ápr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 étoile et lune ***** válasza:
Mi a gond a ragaszkodással? Persze, ha nem tudsz kilépni egy olyan párkapcsolatból, amiben mondjuk rendszeresen bántalmaznak, ott tényleg gázos dolog a ragaszkodás. Na de máskülönben persze, hogy ragaszkodsz a szerelmedhez. Nem csak negatívan lehet értelmezni.
2012. ápr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!