Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan titkotok amit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan titkotok amit nem mondtatok el a párotoknak és mi az?

Figyelt kérdés
Miért nem mondtátok el?

2012. ápr. 12. 00:51
 1/6 A kérdező kommentje:
megcsalás vagy más megtetszett , de nem ilyen viccelődések
2012. ápr. 12. 00:53
 2/6 anonim ***** válasza:

azt,hogy mennyi nőt dugtam meg.

ő úgy vele,hogy mivel olyan csajozós formám volt mikor megismert,megdughattam kb 10-15öt.

én meg is hagyom ebben a hitben,pedig a rendes szám kb 4-5xös.

2012. ápr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hogy még mindig sokat gondolok az exemre és néha fantáziálok is róla


egyértelműen azért nem mondtam el mert nem akarok vele fájdalmat okozni, és végeredményben nem csaltam meg, pedig volt rá példa, hogy a kérdéses ex megkísértett a valóságban is...


22/L

2012. ápr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A családommal kapcsolatban vannak olyan dolgok, amiket annak ellenére sem mondtam el,hogy mennyire szoros a kapcsolatunk és annak ellenére,hogy mindent meg tudok vele beszélni.
2012. ápr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 étoile et lune ***** válasza:
Én az itthoni becenevemet titkolom. Meg azt, hogy ha nem szedem a lábszőrömet, olyan őzikés a formája. A családi dolgokat néha én is csak akkor mondom el, ha már elavultak. Például minek mondjam el, hogy XY megint őrjöngött? Nem tudna mit kezdeni az infóval, ezt lereagálni se lehet rendesen, nekem meg nem hiányzik a sajnálat. Meg aztán ne én legyek a lány, akivel mindig van valami. :)
2012. ápr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen nincs. Ő az egyetlen ember, akinek bármit elmondhatok, és el is mondok.
2012. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!