Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ido utan mondtatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido utan mondtatok a parotoknak hogy szeretitek? Mi kell ahhoz hogy azt mondd? Vagy ez is szemelyisegtol fugg? 21L

Figyelt kérdés
En mar masfel honapja varom a baratomtol azt a szot hogy szeretlek:)) egyszer mondta hogy szereti a nunim es odarakta hogy engem is de ez nekem nem egyenes beszed!
2011. jan. 13. 19:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Első csók után.
2011. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hm , első csók után inkább csak azt mondanám, hogy "szerelmes vagyok beléd"! ;-)
2011. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Moszuke ***** válasza:

előbb látta a puncid mint hogy azt mondta vna hogy szeret?

uh ez csak nekem fura?:D

23/f


és amúgy kb 1hónap után

2011. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem mondja hogy szeret mert nem is szeret!Lehet csak azért van veled!!
2011. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen! Elobb latta a puncim minthogy aztmondta volna hogy szeret!es 2het utan megis mondta h nem szeret, csak tart hozzam, de azota eltelt egy kis ido(1honap)!De nincs kizarva hogy nem szeret...de akkor nem vart volna 3hetet ram sex nelkul...a masodik alkalom egy picit durvabb volt es nagyon felsertett szoval 3hetig no sex! Egyszer szakitasra is kerult sor, de o nem akarta, persze lehetseges hogy nem azert mert hogy szeret!De van egy csomo jele annak h oda van ertem, de megse mondja! :(
2011. jan. 13. 19:23
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem tudja azt hogy egy nonek jol esik ha dicserik:P De mondjuk en azt megkapom masoktol:D csak megne tudja:))
2011. jan. 13. 19:24
 7/25 Moszuke ***** válasza:
LOOOOOL..:DXDDD basszus:D
2011. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
tetszik amit irtam:D? Tudom nem vagyok fix, de ez az amiben kulonbozok masoktol:))es meg sok mas:)
2011. jan. 13. 19:28
 9/25 anonim ***** válasza:

a helyzet adja szerintem.

azt vallom, hogy nem mondok ilyeneket csak úgy, megnyugtatásból, vagy nem is tudom... szóval azért, mert a másik mondja. csak akkor, ha komolyan gondolom. volt egy exem, aki- kb 2 hónap együttjárás után - mondta, hogy nem akar valótlant állítani, ezért nem mondja, hogy szeret, viszont boldog velem. nem esett jól, de elfogadtam, és később bizony mondta nem is egyszer :) 2,5 évig voltunk együtt, végül én szakítottam vele - és őt viselte meg jobban, nagyon szeretett még akkor is.

ahogy öregedtem (na jó, szebben mondva nőtt az élettapasztalatom) később már az vált volna gyanússá, ha egy pasi egy hét után közli, hogy szeret... annyi kevés ahhoz, hogy igazán megismerjük egymást, hogy tényleg mélyen tudjunk szeretni. szerintem.

2011. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Jéééézusom. Nekem az első sortól kezdve teljesen nyilvánvaló hogy nem szeret. Ennyire naiv vagy?
2011. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!