Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek egy lány mellmérete?

Figyelt kérdés

Ha egyébként teljesen bejön nektek, mennyire számít, ha esetleg kis mellei vannak? 70 vagy 75/A pl.


Lányok és fiúk válasza is érdekel :)



2012. ápr. 12. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mint nektek a farkunk.
2012. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyáltalán nem fontos. Egyébként sem a mellméret a lényeg.
2012. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem azt nézem meg elsőre, de jó ha van. Engem az arc fog meg. azt nézem, utána a popsi aztán a mell, de ha első kettő megvan, akkor a harmadik már szinte mindegy és inkább átlagos, vagy kissebb méret, a túl nagyot nem szeretem...
2012. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hányadszorra írom le, de még 1x megteszem. ÉN arcra megyek, lehet az a lány deszka vagy egy tejcsárda.
2012. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem az a legfontosabb, ha van mit fogni akkor már jó :)
2012. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem teljesen tudom az mekkora, de én undorodom a nagy mellektől, az enyémnél legyen nagyobb akkor már jó. :D
2012. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én valahogy mindig azt hittem, hogy a kis mellek szinte mindenkit taszítanak, de egyre jobban úgy veszem észre, hogy közelednek többen is felém érdeklödöen, annak ellenére, hogy kicsik a melleim :)
2012. ápr. 12. 23:06
 8/16 anonim ***** válasza:

ma 23:06


Én már mióta mondom ezen az oldalon, hogy imádom a kismellű lányokat. Én a nagy mellekért nem rajongok valamiért. Inkább legyen kicsi, mint nagy a lány mell.


Tettem is fel egy kérdést régebben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csak annyira számít mint amennyire nektek a farokméret. :)


A nagy mell szép, de lehet rajongani egy Kacey Jordan féle nőért is. De pl az éden hotel Kíráját is nagyon elkapnám és eljátszanék a pici kis cicijével! :)

28F

2012. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, mégse értek egyet azzal, hogy annyira számítana, mint a farokméret. A mellnek csak esztétikai jelentősége vannak, nem múlik rajta semmi szex közben. Esztétikailag pedig a kicsi mell is lehet szép. Szóval inkább a cici legyen pici és aranyos, mint a kuki. :D
2012. ápr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!