Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is úgy gondolja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy gondolja, hogy ésszel, akarattal és összefogással a férfiak könnyen és hamar véget vethetnének a női egyeduralomnak?

Figyelt kérdés

Mint szingli férfi, gyakran éreztem és érzem reménytelenül nehéznek a helyzetünket.Azonban mostanában , jobban átgondolva a dolgot, könnyen megváltoztatható lenne ez az állapot, ha mindannyian igazán akarnánk.Erről szeretnék véleményeket hallani, lehetőleg úgy, hogy aki válaszol, az olvassa végig a teljes írást!

Az ilyenkor kapott két általános "jótanácsot" nem tartom jónak.

1. "Legyél ilyen-olyan-amolyan!"

Az ember ne a nőknek, hanem önmagának kell, hogy megfeleljen!Ráadásul a másik oldalon ebből csak annyi jön le, hogy bármilyen durvák is a visszautasítások, "ezek a hülyék csak próbálkoznak tovább!" -vagyis elismerés nincs.

2. Igényleadás. Egy férfinak, aki értelmes és egészséges-joga van bármilyen nőnél próbálkoznia. A női igények nem külcsín, hanem személyiségfüggőek.Ráadásul "igényleadásos" kudarc esetén még sokkal fájóbb az érzés, gyakran megsemmisítő. Arról már nem is beszélve, hogy ugyan miért kellene levinni a béka hátsó fele alá az elvárásokat, ha a nőknek a csillagászati magasságokban vannak a sajátjaik?!


A mai helyzet kialakulásában komoly felelősség terheli a médiát, továbbá a hiányos, illetve túlzottan anyaközpontú nevelést.De ha romlott is a világunk, azért módunkban áll alakítani rajta.Több lépés is van, ami segíthet ebben, ezek között van, ami könnyebben betartható, van, ami már nehezebben.


1. Az ember becsülje önmagát!

Az igazi jellem ma ritka kincs. Sporttal, megváltoztatott életmóddal, önmagunk határait állandóan próbálgatva remekül fejleszthető.

Nagyon hasznosak még a közösségi munkák is, új embereket lehet megismerni és erőt is ad, ha mások pozitív példáit látjuk magunk előtt.


2. A tiszteletet másoktól is el kell várni, nemcsak nekünk adni feléjük!

Sokan, akik lent vannak, ész nélkül megtennének bármit, hogy mások a barátságukba fogadják őket.Ennek általában a kihasználás az eredménye. Éppen ezért kell elvárni nekünk is a megbecsülést, ha a bajban jó valaki megléte, akkor becsüljék is meg! Ha valaki ezt nem hajlandó megadni, attól búcsút kell venni!

Ugyanez vonatkozik a barátzónára is! Soha nem szabad megengedni, hogy egy lány a fiúügyeiről panaszkodjon nekünk! Felnőtt ember, a rossz döntései az ő felelőssége.

Ha pedig panaszkodni mer a férfiakra, akkor nem árt emlékeztetni arra, hogy mi magunk is férfiak vagyunk, nem pedig "egyéb hímnemű élőlények".


3. Belterjesség, korlátok.

Óriási hibának tartom sokaknál a belterjességet.Nagyon sokaknak elenyésző számú barátjuk, ismerősük van, az ismerkedéseiket is nagyon szűk helyre, kevés helyszínre korlátozzák le. Emiatt nagyon ritkán járnak sikerrel, pont a kevés lehetőségük miatt.

Éppen ezért minden erővel törekedni kell az ismerősök, barátok számának növelésére. Erre fel lehet használni az élő ismerettségeket, a netet, különösen akkor, ha van egy közös érdeklődési kör.Továbbá a nyári fesztiválok is ideálisak erre a célra, sok remek embert lehet rajtuk megismerni. Ha az ember legalább egy, de inkább több közösséghez tartozik, mindjárt nem érzi magát olyan elveszettnek.Ezekből akár komoly barátságok is kialakulhatnak, ami már önmagában is egy nagy előny.

A tömeg erőt is ad, ezáltal több önbizalmat, ami elengedhetetlen a csajozáshoz.

Ugyanígy nem árt, ha lánybarátai is vannak az embernek. Egyrészt még egy-egy durva kosár után is sokat segít, hogy ne bélyegezzünk meg mindenkit.

Továbbá: Nem csupán a lakhelyünkön lehet próbálkozni a barátnőszerzéssel. Manapság egyébként is sokan kényszerülnek-leggyakrabban munka miatt-mobilizálni magukat, miért ne lehetne ezt a párkapcsolati téren is alkalmazni?

Ezenkívül lehet próbálkozni külföldi lányoknál is. Sokuk nagyon kedves és szép, ami pedig a legfontosabb, hogy komoly esélyeink vannak náluk.

Ez pedig azt eredményezné, hogy többé senki nem lenne rászorulva a közvetlen "lakhelye" kínálatára és sokkal rövidebb ideig tartanának a szingli korszakok.


4. Az ellenkező nemtől sem szégyen tanulni!

A nők meggyőződése, hogy könnyedén kiismernek minket és bármit teszünk vagy gondolunk, azt ők is tudják.

Amennyiben kiderül, hogy ez nem így van, azzal erősen ki lehet billenteni őket az egyensúlyukból. Ez lehet akár egy-egy képesség, eredmény váratlan felvillantása vagy bármilyen olyan pozitív reakció, ami váratlan és annál meglepőbb a számukra.

Szintúgy hibás az is, ha a férfiak mindent azonnal elmondanak nekik. A titokzatosság mindig vonzóbb!

Vonatkozzon ez bármire, akár a nőügyekre is!

Továbbá: bármennyire is kívánatos egy lány, soha nem lenne szabad nyíltan kimutatni felé!Aki így tesz, az szinte minden tekintélyét elpuskázza előttük!

Ugyanígy nem kell kommentálni a netre feltett kihívó képeket sem! Meg lehet nézni őket, lehet simogatni a képernyőt vagy akár kiverni rá, de soha nem kell sem pozitívan, se negatívan kommentálni őket, ahogy lájkolni sem! Az illető lánynak pontosan a figyelemfelkeltés a célja velük, ha ezt nem kapja meg, akkor súlyos csapást szenved az egoja is.

Nem szabad kimutatni a szerelem-és szexhiányt sem, vannak módszerek a megoldásra és szerintem mindenki ismeri is őket. Könyörögni pedig soha, de soha nem szabad! Ha egy lány meg akarja adni a szeretetét és/vagy a testét, akkor megadja, ha valamiért vonzónak talál minket! De soha nem fogja egy esdeklőnek megadni, ezt kell minden férfinak megértenie!

5. A korbács és a mézesmadzag

Mindenkit az érdemei alapján kell megbecsülni! Ha valaki igazi barát, annak ezt maximálisan meg kell hálálni. Az igaz barát ma ritka kincs.

Sajnos előfordul az ellenkezője is. Ha valaki semmibe veszi az egyént, ugyanígy kell vele bánni. Egy idő után-ha ezt következetesen betartjuk-az arra érdemesek maguktól is rájönnek, hogy érdemes elnyerni a barátságodat.


6.Ezt hagytam a végére, mivel a legkényesebb témáról szól.

A legtöbb férfi képtelen helyesen kezelni a női szexualitást, amiből rendre sok baj származik. Két dolgot tartok itt nagyon fontosnak.

Az első: el kell felejteni a kulcsos-lakatos marhaságot és a többit.Teljesen egyenrangúként kell kezelni a nők szexuális vágyait, mint a sajátunkéit! Ha pedig beszédszinten kerül elő a dolog és női beszélgetőpartnerrel, akkor szeretettel és humorral kell a témához hozzáállni. Nagyon könnyű lenne megtenni és gyökeresen megváltoztatná sok nő eddigi hozzáállását, mégpedig pozitív irányban!

A második. mindenki, aki teheti, tegyen meg mindent, hogy a lehető legjobb legyen a szexben! A nők orgazmusa messze nagyobb, mint a férfiaké és ha rendszeresen elérnék, akkor soha többé nem lenne fejfájás!

A két pont együttes betartása pedig egészen biztosan olyan eredményeket szülne, amikről ma csak álmodni merünk!

Azt gondolom, ha a hat pontot mindet következetesen betartanánk és minél többen, rövid időn belül komolyan megváltozna a mostani áldatlan helyzet! Reméljük, hamarosan így lesz!


2012. ápr. 13. 00:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam el, mert hosszú... milyen női egyeduralomról beszélsz te? :D
2012. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
nincs itt semmiféle egyeduralom...
2012. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
67%
Újabb lúzer aki senkinek se kell a nagyképüsége miatt :D
2012. ápr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Panda Péter ***** válasza:
76%

újabb foreveralone-kiáltvány.


nincs itt semmiféle női egyeduralom.

2012. ápr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
97%
nagyon elvont figura vagy... honnan schmittelted ezt a hosszú szöveget? :D
2012. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, de ezt embertelen lenne végigolvasni. A béna, pénztelen férfiaknak is ugyanolyan nehéz, mint a csúnya nőknek, amíg nem adják lejjebb az igényeket. Egy idő után minden kóbor lélek gazdára talál.
2012. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
ja amúgy csak annak nehéz a helyzete aki azzá teszi. ergo okafogyott az egész kérdés, meg a sok dolog amit leírtál
2012. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
5-ös, sehonnan, magamtól írtam.
2012. ápr. 13. 00:15
 9/43 Panda Péter ***** válasza:

mégis elolvastam...

kérdező, írsz okos dolgokat, de választhattál volna kevésbé indulatkeltő címet is, mert így sokan (mint én is) elolvasás nélkül rávágják hogy ez csak egy sokadik rinya-kérdés.


illetve azt sem értem mit értesz "összefogás" alatt, elvégre is csupa olyan dolgot írtál, amit mindenkinek csak önmagára kell érvényesítenie.

2012. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
71%

Te jó nagy szerencsétlen lehetsz, ha ilyen kiáltványokba próbálod belefoglalni ezt a sok baromságot. Ami nem mellesleg normális embereknél egyfelől alap (tisztelet, megbecsülés, baráti hűség) másrészt néhol az emberi pszichológiának ellent mond. A nő azért tetszeleg, mert így van kódolva, a férfi meg reagál erre. Ha megdöglesz, hogy megváltoztasd, akkor is így lesz.


Plusz nem tudom minek akarsz te itt tömegeket mozgatni? Kapd össze magad és csajozz. Én se voltam valami nagy szám csaj, hát tettem érte!

Öcsémnek se ment a csajozás, tanácsot kért tőlem, segítettem neki (na nem ilyen béna "legyél kedves-talpnyaló-udvarias szerencsétlenség" dumával, hanem normális tanácsokkal), és egy hónap múlva már lett barátnője.


Nem tudom mi ez a sok rizsa, ha nem megy a nőzés, az a te hibád. Ez a sok szöveg senkit nem fog megmozgatni. Főleg azokat, akiknek megy a párkeresés, mert ők boldogulnak nélküled is.


Megszoksz vagy megszöksz klasszikus esete ez itt... Módosítani nem fogsz tudni.

21L

2012. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!