Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az elejétöl le irom nektek.

Meg ismertem egy fiut az iskolàban,mindig mosolygott,hülyéskedett velem.

késöbb bele szerettem.

fel vettük egymàst fészbukra.

aztàn...beszélgettünk..probàltuk egymàst meg ismerni.

de utàna nem beszéltünk..egy hosszu ideig csak mindig köszönt..és volt olya is hogy hulyeségböl melléém ült és olyanokat mondott hogy jonapot meg stb.

mondta h tetszem neki,de nem lép.és annyira fàlj..:(

nem tudok vele miröl beszélni

szerintetek miröl beszéljek vele

?

segitsetek köszi.:)


2012. ápr. 13. 00:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát ez a kérdés éppen, hogy nem passzol ebbe a kategóriáőba kedves kérdező. Hol van a kérdésedben és leírásban szó szüzességről?? Hmmm... sehol! Szerintem kb. 13 éves lehetsz, ez sacc, de nem hiném, hogy több.
2012. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!