Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit egyek randi előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit egyek randi előtt?

Figyelt kérdés
valami olyat kéne, ami nem puffaszt föl, viszont sokáig nem leszek utána éhes. ha izgulok, utána mindig éhes vagyok, ezért gondolom az első fél óra után kezdenék éhes lenni. 2-3órát leszünk együtt.
2012. ápr. 14. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Hagymát
2012. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
sonkás szendvicset. hagymát bele ne rakj. ne egyél fűszereset, se túl egzotikusat. és ne nyomd tele kecsappal, se mustárral/majonézzel... csak tudod, mi jó neked :)
2012. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én mindig sajtos melegszendvicset szoktam enni. :)

Ettől a leheleted sem lesz büdös, én főleg ezért ezt szoktam, mert gyümölcsöktől meg sok mástól pár óra múlva olyan állott leheleted lesz, ha nem rágózol.

21L

2012. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes kiőrlésű kenyér sonkával, sajttal, paprikával.
2012. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. az életemet tettem volna rá, hogy az első válasz az lesz, hogy hagyma.
2012. ápr. 14. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
hát ne romlott babot
2012. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
ételt
2012. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!