Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye szerintetek is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye szerintetek is nagyon szánalmas hogy ezt csinálja ez a csaj?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány , akivel régebben mindig flörtöltünk , állandóan néztük egymást , tök látszott hogy tetszünk egymásnak. Én bizonyos vállalhatatlan okokból nem léptem (jó okom volt rá) de valószínű ha olyan helyzet lett volna nem bírtam volna megállni. De a csajról kiderült hogy mennyire oda van értem, de a barátnői utálnak és emiatt a csaj sem lépett ez ügyben. Most megint egy közegben vagyunk , ugyan azt csinálja még most is (pedig barátja van) néha rámnéz elbambul de utána megjátssza ,hogy lesz*r engem mert gáz vagyok vagy tudom is én.

Tök lenézem most már emiatt , tudhatta régen hogy miért nem kezdeményeztem ,de nem tette mert azt mondták neki hiába volt teljesen belém esve. Most meg még meg is játssza magát.


2012. ápr. 14. 22:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ÖÖÖ nem. De mint írtam a barátnői előtt játszotta magát. Úgy meg nem megyek oda. Szerinted miért? Erre gondoltam.
2012. ápr. 15. 02:02
 12/14 anonim ***** válasza:
ha valaha a múltban így viselkedtem, az azért volt, mert bántott, hogy a pasi nem elég tökös gyerek, hogy leteperjen. vágytam rá, hogy odajöjjön hozzám és kerek-perec közölje velem, hogy én kellek neki, itt, most és nincs vita:D tutira behódoltam volna, a nagyképűsködés helyett. de így csak az utóbbi maradt és mérhetetlen csalódottság, hogy töketlen a pasi...:(
2012. ápr. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Na nehogy már... Még én legyek a hülye ????
2012. ápr. 15. 20:57
 14/14 anonim ***** válasza:
mi az, hogy még te legyél a hülye? ezt hogy érted?
2012. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!