Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon szeretek már hónapok óta és azóta folyamatosan rá gondolok. Ő ezt nem tudja. Sajnos ritkán tudok vele beszélni és nem tudom hogy miért de kicsit távolságtartó velem szemben.

Arra gondoltam hogy beszélnék vele személyesen mert ha vége a tanévnek akkor lehet hogy soha nem látom ha nem tudom felvenni vele a kapcsolatot, ugyanis a következő tanévet már másik városban kezdem.


2012. ápr. 15. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el neki mit érzel, persze, miután elhívtad valahová. Ne mindjárt támadd le, mert az fix hogy nem használ. Kezdetben próbáld meg elhívni randira ;) Az ég világon nincs semmi vesztenivalód és pláne nem félnivalód. Ha esetleg nem is jön be, akkor is mi történik? Semmi.
2012. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30F házas vagyok 1 gyerekkel ;)
2012. ápr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova mindenképpen!Beszélj vele!
2012. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért távolságtartó? Higgadj le, és gondold végig racionálisan... könnyű azt mondani mi? :D Ha legalább jó barátok lennétek már, akkor azt mondanám, hogy naná, hogy lépj! de így...
2012. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha elküld akkor mi történhet? Legalább megtudom hogy ha unszimpatikus vagyok neki vagy ilyesmi. 1-2 hónap és úgyse látom többé.

Ha meg ő is érez valamit akkor jól is járhatok de elég szkeptikus vagyok.


Nincs igazam?

2012. ápr. 15. 10:45
 6/6 anonim válasza:
Teljesen igazad van. Én mint lány azt javaslom, hogy mindenképpen mondd el neki. Lehet, hogy nem tetszel neki, de az is lehet, hogy szerelmes beléd, csak azt várja, hogy te lépj. ÉS semmi vesztenivalód nincs, hamar ki lehet heverni egy ilyen csalódást.
2012. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!