Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyissak egy olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyissak egy olyan fiú felé, akit 1 éve elutasítottam? Nap mint nap látom és úgy sajnálom, hogy akkor nem jártam vele.

Figyelt kérdés

Köszönjek rá?Csak szemezni szoktunk meg mosolyogni egymásra, de semmi beszéd:/

bunkók kíméljenek


2012. ápr. 15. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,köszönj rá és kezdeményezd te a beszélgetést
2012. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 $ € Ž ***** válasza:
47%
Nagyon remélem, hogy van annyi férfias tartása és önbecsülése, hogy nem fog belemenni veled kapcsolatba, mivel hogy egyszer elutasítottad. Nagyon remélem, hogy van ennyi férfias büszkesége.
2012. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. -nak van igaza. Sehogy.
2012. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

14 voltam ő 17. most leszek 16 ő 18.

akkor még sokkal többnek éreztem ezt a korkülönbséget...mára már inkább örülnék neki, de akkor az osztálytársam tetszett...

2012. ápr. 15. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Örülj már, hogy egyáltalán valaki válaszol az unalmas xar kérdésedre, nemhogy még meg is mondod, hogy milyen stílusú válaszolókat akarsz... ("bunkók kíméljenek")

Amúgy mit nem tudsz ezen? Ember vagy, tudsz beszélni, nem? Akkor szólj hozzá!!!! :DDD

2012. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki szemesbabot, azt tudjátok szemezni, mosolyogni csak akkor ajánlott, ha vannak fogaid is, amik fehérek. Ha nem beszéltek, akkor hogy akarsz ráköszönni? Sztem hagyd a pi csába.
2012. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!