Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajozós férfiak megváltozha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajozós férfiak megváltozhatnak?

Figyelt kérdés
3 hónapja összejöttem egy férfival. Azóta folyamatosan kerülnek elő az ex-ek. Nem tudom mit hihetek el és mit nem. Ha nem bízom benne, akkor semmi értelme a kapcsolatnak, de így nehéz bízni benne. Azt is mondják, hogy csak a szex miatt kellek neki, de még nem is feküdtünk le egymással. Persze voltak már dolgok, de az aktusig nem jutottunk el. Azt mondta ő többet akar tőlem egyszerű szexnél. Tegnap "belebotlottam" egy nőbe, aki azt állítja, hogy 4éve a barátnője. Rákérdeztem, de azt mondta ez nem így van. A nő csak szerelmes belé és próbál minden csajt elzavarni mellőle. Meg is mondta a csajnak, hogy hagyja békén. Lehet ebből még normális kapcsolat vagy felejtsem el?
2012. ápr. 17. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen megváltozhatnak. Szerintem ha 3 hónapot képes volt várni akkor tényleg nem csak a szex kell neki. Meg aztán ha barátnője lenne és szeretőként tartana akkor megint nem várna ennyit a szexre.
2012. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de akkor neked derekasan tartani kéne magag, és csak a barátodra fókuszálni.

Plusz nem ártana ,ha elmondana minden ilyen nőügyet előre, ami kihat a jelenbe, hogy ne egy vadidegen vágja a képedbe ,hogy Pl. ő már a jegyese is.

2012. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem titkolta előlem, hogy sok nője volt. Olyan is akit megcsalt. Mindent elég nyíltan megmond. Őt is zavarja nagyon, hogy mindenki beleszól a kapcsolatunkba.
2012. ápr. 17. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy összejön olyannal is, aki nem jelent neki túl sokat, az nem jelenti azt, hogy ne bánna tisztességgel azzal, aki megfogja. Az a kérdés, azzal hogyan bánt, akit szeretett is. Meg persze, hogy téged szeret e :).
2012. ápr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés. Nem tudom, hogy szeret-e. Én szeretem ez biztos.
2012. ápr. 17. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:
hat ha mar csalt meg valakit akkor konyebb az eselye hogy teged is megfog. szerintem maradj nyitott es ne menj nagyon el az erzelmeidben. egy ido utan ugyis fogod erezni rajta mennyire vagy fontos neki vag ycsak netan azert kellesz hogy jo idot toltson valakivel az agyban.
2012. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ollé ezt a kérdést akár az én barátnőm is írhatta volna...

nekem is voltak elég problematikás nőügyeim a mostani barátnőm előtt és mégis annak ellenére, hogy 1-2 hetente tudunk csak találkozni (otthoni barátnő és én meg másik városban tanulok), illetve nem volt még szex, ráadásul 4 évvel fiatalabb nálam, szeretem és hűséges vagyok hozzá

2012. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha lenne melletted pár vagy akár csak egy csaja is, akkor nem lenne nagy teljesítmény az, hogy még nem feküdtetek le. Van egy ilyen ismerősöm... összejött egy ilyen csajozós rosszfiúval, aki elhitette vele, hogy vele másképp bánik, és 4 hónapig nem feküdtek le, aztán kiderült, hogy mellette össze-vissza dugott másokkal. :(


Szerintem ez az egész túl zavaros, én így nem tudnék együtt lenni valakivel.

2012. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!