Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként hogy találjak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy találjak csak szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ki fogom verni a biztosítékot pár embernél, de vállalom. 28 éves nő vagyok, egyedül nevelem az 1éves kisfiamat, az apja lelépett még a terhességem elején. A fiam fogantatása óta nem volt szexuális kapcsolatom, eddig nem is nagyon érdekelt. De most már pár hete azt vettem észre, hogy folyton erotikus dolgokról álmodok, és egyre jobban vágyom már egy kiadós.... Pasi nem kell semmilyen formában párkapcsolatra, most nem állok készen rá, a fiammal vagyok minden pillanatban, ráadásul nem akarom, hogy az élete átjáróház legyen, tehát csak akkor jön rendesen képbe pasi, ha komolyra akarom. Hogy a francba keressek olyan pasit, aki hajlandó lenne rá? Mármint sokan hajlandóak lennének rá, de mégis hogy mondjam el ezt bárkinek? Bocsi, de meg...? Egyébként szoktam sok bókot kapni, fitneszedző voltam a terhesség előtt, de ilyet még sem mondhat ki nyíltan egy nő. Ráadásul az ismerősi körömbe csak házas, komoly barátnős pasik vannak, azok pedig nekem tabuk, nem akarok senki életébe belegázolni. Nem járok el bulizni se, se semmi, mindig a fiammal vagyok, max a játszótérre megyek le. Társkereső hirdetést meg mégsem akarok feladni, olyan idiótán hangzik, hogy tényleg csak egy jó szexet akarok. Tudom, hogy lesz aki leugat, de egészséges fiatal nő vagyok, és már lassan 2év után nagyon hiányzik az is. Hogy hozzam ezt egy pasi tudomására, és egyáltalán hol találok ilyen pasit?
2012. ápr. 17. 17:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Nem akarom a netről összeszedni"

Nem akarod, de mégis onnan fogod :D

Meg szerinted nem kell annak szégyenkeznie akinek egy 1 éjszakás kaland után lett meg a gyerek? ? Oo Hát szerintem nekünk tök lényegtelen egymással vitáznunk mert nagyon más elveket vallunk :D

2012. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
de miért nem apát keresel a gyereknek? nem értem..
2012. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem, nem az egyéjszakás kalandból lett a gyerek, hanem volt már az életben, ezt írtam. De vitázni tényleg felesleges, tényleg más elveket vallunk, de ez nem baj, szerintem nem ártok neked ezzel az egésszel innestől kezdve sok kifogásod nem lehet ellene :) További szép napot, szia.
2012. ápr. 17. 18:54
 24/31 A kérdező kommentje:
Azért nem apát keresek, mert jelenleg nem akarok párkapcsolatot, sem randizni, nem állok rá készen. A fiammal nagyon erős kötelék van köztünk és még nem akarom megbontani egy idegen bácsival. Plusz nem is tudok eljárni sehova, hiszen semmilyen segítségem nincs, a fiammal menjek ismerkedni? Majd eljön az az idő is, amikor másképpen fogom gondolni, ha a gyermekem nagyobb lesz. Ráadásul nem akarom, hogy 2 hetente mást hívjon apának, tehát, csak akkor fog találkozni a férfival, ha halálosan komolyak köztünk a dolgok, ezért vágyom most csak erre.
2012. ápr. 17. 18:58
 25/31 anonim ***** válasza:

Nem írtam hogy neked egy éjszakás kalandból lett a gyerek, hanem

" De ennyi erővel, biztos van olyan, akinek csak becsúszik egy egyéjszakás kaland és van, lesz gyereke. Az is szégyenkezzen?"

Erre akartam utalni hogy igen, szerintem az is szégyenkezzen.

2012. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Csak hogy megértsd miért állok az ilyen dolgokhoz negatívan... :D egyáltalán vallásos alapon ítélem el

Nekem az "anya" az egy tiszta szó. és ha erre a szóra gondolok akkor az erkölcsösség, gondoskodás stb... jut eszembe És amit te akarsz csinálni, szerintem rohadt erkölcstelen és számomra bepiszkolja az "anya" jelentését.

Nekem nem az 1 éjszakás kalandokkal van a bajom...

2012. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Én ezt megértem, el is fogadom! Nem mondok Rád egy rossz szót sem, és abszolút megértem azt, ha neked ez nagyon durva és nem fér bele! Nem kell mindenki számára elfogadhatónak lennie, tudtam, hogy lesz olyan is, akit ez kiakaszt. Az első ilyet is csak azért oltottam le, mert azt írta "szegény gyerek". Én tőlem lek*rvázhat, ribancozhat, bárhogy becézgethet, de a szexuális életemnek vajmi kevés köze van ahhoz, milyen anya vagyok, arra nagyon ugrok.
2012. ápr. 17. 19:13
 28/31 anonim ***** válasza:
Mindenesetre remélem minél hamarabb találsz magadnak egy rendes párt, de azt is remélem hogy az 1 éjszakás ötleted nem jön össze :) . hosszútávon a TE érdeked is
2012. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki pozitív, negatív privát üzijét, most mennem kell, majd ha a fiam elalszik visszanézek még és válaszolok azoknak is, akik lehordtak..
2012. ápr. 17. 19:32
 30/31 anonim ***** válasza:

www.goldengate.hu

www.lovebox.hu

de szerintem ha bármilyen oldalra beregisztrálsz és azt írod, hogy "kötetlen kapcsolatot" keresel akkor naponta 100 levél fog jönni.

2012. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!