Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami jelentősége az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jelentősége az álomnak?

Figyelt kérdés
A volt bnőmmel fél éve szakítottunk (közös megegyezés), de minden nap csetelünk, nagyon jókat tudunk beszélgetni mindenről. Már többször is akarta, h talizzunk de sosem értem rá(tudom én vagyok a hüjje ). Nekem valójában még tetszik. De nem tudom, h Ő most barátságot akar vagy többet? Már többször is vele álmodtam, hogy közös bulin vagyunk, van amelyik álmomban még jártunk, van amelyikben csak flörtölgettünk. Nekem azt mondták, hogy ami az álomban van az sosem történik meg, valaki tud erről többet?
2009. jún. 19. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ez nemigaz h ami álomban van az sosem történik meg. ésez tapasztalat :D én mindig akkor álmodok ilyen "normálisabb" dolgokat, amikor vmi nagyon foglalkoztat. pl amikor új pasi van a láthatáron, rendszeres álmodok róla.

de túlsokat amúgy nemjelent, ez csak a te belsőd kitükrözése álomképekben. ezt nemígy kell felfogni, h vmi jóslat. kivetít vmit belőled.

érdekesek az álmok amúgy, érdemes rájuk odafigyelni, de jóslatnak tekinteni nemszabad.

2009. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!