Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


Betegség miatt híztam el, és hiába mozgok, és élek napi 1200 kalórián, nem megy lejjebb :( Szóval meg kell tanulnom így élni..


Szerintetek nagyon dagadt vagyok? Őszinte válaszokat kérek!


2012. ápr. 17. 19:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem. =) Szép vagy.
2012. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon nem. Én inkább azt mondanám rád, hogy erős, vagy testes. (tudom, nem valami nőies megnevezés, de nekem a duci, meg ilyenek mind a kövér szépített verziói)
2012. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem, pont jó. Melleiddel arányos minden, semmi baj nincs veled. 22/f
2012. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 ASOT ***** válasza:
78%
háttööö..húsos vagy!
2012. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Na igen, a melleimet azért szeretem.. :D És szerencsére tök jó formásak, kicsit sem lógnak. Talán ezt az egyet szeretem magamon
2012. ápr. 17. 19:54
 6/30 IQ Ninja ***** válasza:
84%
Attól, hogy kevés ételt viszel be nap mint nap a szervezetedbe, nem biztos, hogy csökkenni fog a testtömeged. Próbáld meg egy kis sporttal fűszerezni a napi teendőidet, és hátha akkor sikerül lejjebb adni. Lehet, hogy keményen kell majd dolgoznod érte, de ha szeretnél olyan lenni mint régen, akkor szerintem ezzel meg tudsz birkózni.;) Remélem tudtam segíteni.:)
2012. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

2 éven át napi 1200 kcal + 2,5 óra kardió. Kicsit izmosodtam, de zsírból nem ment lejjebb.

Így 2 év után már beletörődtem, csak régen olyan szép vékony voltam... :(

2012. ápr. 17. 19:56
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

Annyi a dolgod, hogy rákeresel arra, hogy "szálkásító diéta", és heti 4szer 40-50 percet erőteljesen sétálsz, úgy, hogy ne fulladj ki nagyon.

Pár hónapon belül olyan alakod lehet, amilyet csak szeretnél.

2012. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Jó, de hagyjuk már ezt légyszi! Nem ez volt a kérdés!

Az orvosom szerint sem fogok soha lefogyni, ő nem is mondta a betegségem kiderülésekor, hogy menni fog. Személyi edzőhöz jártam, dietetikus állította össze az étrendet, 2 évet adtam magamnak, és nem jött össze.


Ha lehet, a kérdésre válaszoljatok! Köszönöm!!

2012. ápr. 17. 19:58
 10/30 IQ Ninja ***** válasza:
56%
Értem. Nos ezen a két dolgon kívül sajnos nem tudok jobb tanácsot adni, esetleg valamiféle szakorvos véleményét kikérni, vagy hasonló. De a fogyókúrával is vigyázz, ne vidd túlzásba, nem éri meg kárt tenni magadban.:)
2012. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!