Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » VAn a környezetetekben/ismerte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn a környezetetekben/ismertek leszbikus párt?

Figyelt kérdés
Olyan nőkre gondolok, akik nem akarnak fiúnak kinézni, hanem nőies nők és felvállalják. Hogy viszonyulnak hozzájuk? Ez elfogadott nálunk? Vagy csak titokban létezik?
2011. ápr. 29. 21:41
 1/10 anonim válasza:
100%
mér te az vagy?
2011. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen:P mindketten nőiesek, szépek. Nagyon jól ismerem őket, de ez h elfogadott e nálunk? hát ők nem vállalják fel pl utcán, hanem tiszteletben tartják h valakik ezt nem tolerálják. És nem tudom, valami érdekel még kérdezz:P
2011. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs, de mondjuk engem érdekel a leszbiség.
2011. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó kérdés hogy én az vagyok-e mostanában egyre inkább érzem hogy igen, nem vonzanak a pasik, csak nőkkel álmodok, viszont az a része nem tetszik mikor az egyik fiú akar lenni, én a nőkben a nőiességet szeretem. Volt egy leszbi sorozat (L word) Bette volt a kedvencem, na vele aztán bármikor, meg persze van még egy pár nő...
2011. ápr. 29. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyen párt. Az egyikük tényleg nőies, hááát elmegy kategória. A másikról nehéz megmondani hogy fiú-e avagy lány. Érdekes. Az a durva hogy a nőies tagnak van egy gyereke, nyilván egy fickótol, és azt szoktuk mondani ha meglátjuk a férfinőt hogy: ott van xy(a nevét most nem írom ide) apja. : )
2011. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és azért írtam a kérdést mert én csak egy csajt ismerek aki leszbi fel is vállalja de ő a fiúnak öltöző típus, ami engem taszít, szóval kíváncsi vok ilyen tényleg van vagy csak a filmekben vagy inkább csak Amerikában stb
2011. ápr. 29. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok, nekem se teccenek úgy a nők ha férfiasabbak.
2011. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok. vannak jó pár nőies leszbikust ismerek, nem csak Amerikában vannak:P csak sok lányról aki nőies, leszbikus, meg nem mondanád:P
2011. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz tényleg jó radar kell, hogy egy nőies leszbikust kiszúrj. :D Nem tudom merre laksz, de Budapesten (és gondolom más nagyobb városban is) vannak ilyen leszbikus bulik. Ott találsz nőies lányokat is. Magyarországon is létezik, csak sajnos a tolerancia hiánya miatt nehezebb.
2011. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek olyanok. Én is kozejuk tartozom. Relative sok nöies leszbikus van, csak ök többnyire nem a felvállalós kategóriába tartoznak. Egyébként úgy látom, hogy a nöieseket jobban el is fogadják a heterok. A fiúsak gyakran harsány, magamutogató emberek és szinte kérkedni akarnak másságukkal.
2011. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!