Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
nekem van 1 lány barátom,de nem érzek iránta többet és szerintem ő se.
2012. ápr. 18. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen létezik.nekem is van több lány barátom
2012. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Annyi ilyen kérdés van... Elmondom az én elméletemet, két szingli fiú-lány között ha barátok (tehát beszélgetnek, élvezik egymás társaságát, jól kijönnek, megértik egymást)

és külsőre is bejönnek egymásnak, akkor abból kapcsolat lesz, barátság csak olyan fiú és lány között jöhet létre akik külsőre nem találják elég attraktívnak a másikat hogy összejöjjenek vele, vagy nem éreznek iránta semmiféle szexuális vonzódást, nem kell hogy csúnya legyen a másik fél, pusztán nem olyan típus aki bejönne. ebből minden érthető és világos, persze lehet néhány extrém kivételm de ez az alapelv műkdik az esetek 99.9%-ában

2012. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem van. Nekem is van 1 csomó fiú barátom!!!
2012. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:
uhhh már megint....
2012. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem.


Max haverság, ami nem ér semmit az én szememben :)

2012. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát inkább haverság, ha viszont létezik barátság akkor az egyiknek vagy nagyon rondának kell lennie vagy pedig nem szabad jobbnak lennie mint a jelenlegi párod ha van.


20/F

2012. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mus musculus ***** válasza:
Fölösleges kérdés ez, eltérő válaszokat fogsz rá kapni, ráadásul sokadik ebben a témában. Én hiába írom, hogy van, mert aki csak az ellenkezőjét tapasztalta, az azt fogja hangoztatni.
2012. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Létezik, és nekem részem van benne.
2012. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy lányok/nők véleménye ebben a témában nem mindig helytálló, mert akiket ők barátnak hisznek, azok nagy eséllyel barátzónában tengődő srácok, akik megbékéltek ezzel a helyzettel.

Igazából én nem hiszem, hogy létezik fiú-lány barátság olyan értelemben, hogy kezdettől fogva csak és kizárólag baráti érzelmek táplálják a kapcsolatot. Nekem egyetlenegy lány barátom van, de ő tényleg a top 5 hozzám legközelebb álló személyek egyike a családtagokat nem számítva. Az a helyzet hogy nem mindig barátként tekintettünk egymásra. Eleinte én tetszettem neki, de akkor én nem akartam többet barátságnál. Később pedig pont fordítva alakult. Durván beleestem a csajba. Nagy nehézségek árán kikecmeregtem belőle, és most már tényleg csak barátok vagyunk egymás számára. Az a csoda hogy nem kényszerűségből barátkozunk, csak hogy nehogy megszakadjon a kapcsolat, hanem tényleg barátok vagyunk, és már egyikünk sem érzi azt, hogy több kellene ennél.

Viszont más lánnyal képtelen voltam baráti viszonyt kialakítani. Mindig többet akartam. Aki meg nem tetszett, azzal nem nagyon ismerkedtem. Sok lány ismerősöm van az egyetemen, akikkel ha találkozom elbeszélgetünk, buliban elhülyülünk, de őket nem tartom a barátaimnak. Lehet hogy túl szűken értelmezem a barátság kifejezést.

2012. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha facebookozol, olvashattad már, hogy fiú, és lány között létezik barátság, férfi és nő között nem létezik! Mivel az ösztönök hajtanák mind2 félt, vagy rosszabb esetben csak az egyiket...
2012. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!