Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez fog változni valamikor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fog változni valamikor?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évbe minden össze jött egészség ügyileg meg iskola téren is és még kialakult nálam ezek miatt az hogy emberektől távolságot tartok ritkán mozdulok ki itthonról ha ki is megyek akkor kerülöm a tömeget meg az olyan helyeket ahol beszélni kell mindig valakit tolok magam előtt hogy beszéljen helyettem

és úgy érzem hogy nem fogok változni és ezek a gondok meg fognak maradni

néha olyan rossz érzés látni másokat hogy boldogok meg sikereket értek meg érnek el az életben és én meg nem tudok felmutatni semmit :S


és ezek miatt a dolgok miatt szerintem soha nem is lesz barátnőm mert nem tudok változni meg változtatni a dolgokon mert valami mindig vissza húzz és padlóra küld


2012. ápr. 19. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

én is így vagyok.

tenni kell érte, de nehéz az is! mint minden más...

2012. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen naná, hogy fognak változni a dolgok, de ahhoz az a gondolataidnak is hinni kell ebben a változásban.
2012. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Nem az a kérdés, hogy mekkorát tudsz ütni, hanem hogy fel tudsz-e a pofonok után állni?"
2012. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!