Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 éves férfi vagyok szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfi vagyok szerintetek hol találok olyan nőt aki szeretne velem együtt élni ha nem vagyok egy Alain Delon kinézetű? Van házam munkám hitelem nincs. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Nézz ki jól v legyél gazdag! Másképp nem fog menni sajnos.
2012. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne hallgass ezekre a negatív kommentekre.

Ajánlom a netes társkeresést, találhatsz ott párt, nekem 6 éves a kapcsolatom onnan és hamarosan házasodunk, gyerekek jönnek.

2012. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 rottingrabbits ***** válasza:

En Alain Delon szeretnek lenni...

http://www.youtube.com/watch?v=fZrgOWsEWhE

2012. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon jó zene.
2012. ápr. 22. 17:33
 15/17 anonim válasza:
Most jól vigyázz, mert kiírtad mivel rendelkezel, harapni fognak rád a ri..ncok! Én egy jó anyagiakkal rendelkező férfi ember vagyok. Sok évig volt kapcsolatom egy nővel, akiről utóbb számomra kiderült, hogy egy pszihopatával éltem együtt. Ez a ribi a mézes - mázos behízelgő viselkedésével folyamatosan teljesen kifosztott, majd kirúgott. Nagyon vigyázz! Nézd meg az interneten milyen jellemzőkkel rendelkezik egy pszihopata nő és jól figyelj annak a nőnek a viselkedésére, akivel majd megismerkedsz!
2012. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsot.
2012. máj. 12. 13:07
 17/17 Szonjus válasza:

Szerintem találsz a neten, de egy tanfolyamon, egy alapítványnál önkéntesként, baráti társaság ismerősei között stb.


Az hülyeség, hogy ilyen idős korba minden nő "bolond" és úgyse fogsz találni senkit, főleg ha azt vesszük alapul, hogy 25-26 és a feletti nő egy 33 éves férfival egyáltalán nem gáz, sőt még jó is lehet ez a korkülönbség.


Volt már barátom aki kifejezetten csúnya volt, 3 évig voltunk együtt és nem én "raktam ki"... és még anyagilag se volt a toppon, nem volt "túlképzett" sem. De nagyon szerettük egymást. És most így láthatatlanban könnyű kijelenteni, de nem vagyok igazi bomba nő, de egyáltalán nem vagyok csúnya sem, meg jelenleg egyetemre járok, meg úgy ütöm a normális lány szintet.... szóval még nem is az, hogy nem lett volna más... egy jó képűnek mondott, anyagilag egész jól álló fiút/ffit hagytam ott miatta...


Szóval nem az a lényeg, hogy hogyan nézel ki, inkább az a lényeg, hogy igényes legyél, tiszta és úgy amúgy is össze illők legyetek.


Az meg, ha jól állsz anyagilag jó persze, de ha valaki csak és kizárólag emiatt van veled, az nagyon para... az a normális, ha ez ember szeret valakit, azt akkor is szereti, ha nincs pénze...

2012. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!