Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok olyan lányt akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan lányt akivel medencében hülyéskedhetnénk egymással?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta szeretek úszni és szerettem volna mindig hülyéskedni így vízben másokkal, ahogy pl. strandon szoktak, akár "durvábban" is, játékból, lenyomkodni egymást víz alá meg ilyenek. Sose volt olyan haverom, barátom, aki erre kapható lett volna, se gyerekkoromban se azóta. aztán előjött a gondolat h lánnyal jót lehetne így hülyéskedni, nagyokat nevetnénk közben mindketten, "megfürdetnénk egymást" meg ilyenek, vicces is, szórakoztató is lenne.

volt barátnőm, de ővele se jött elő a dolog.

szóval csak ilyen játékra, hülyéskedésre gondolok. elképzelhető h létezik ilyen lány, akinek ez tetszene, vagy nagyon ritka az ilyesmi, vagy csak én sose futottam össze ilyennel?



2012. ápr. 20. 23:32
1 2 3
 1/21 étoile et lune ***** válasza:
88%
Félnék, hogy annyira belemerülsz a dologba, hogy vízbe fojtanál. Fura, hogy ilyen igényeid vannak.
2012. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat!
2012. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Szoktad ezt kisállatokkal csinálni otthon? Ha igen fordulj pszichiáterhez.
2012. ápr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Christian Death ***** válasza:
77%

Ugy mint

Dan Balan: Justify sex ?

2012. ápr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

hülyék vagytok mind

sztem olvassátok el rendesen a kérdés. lehet, éjjel túl késő volt a válaszoláshoz és nem fogott rendesen az agyatok?

vagy kezeltetni kéne magatokat.

igen fojtogató gyilkos vagyok, most jöttem a börtönből.

egyszer az életben menjetek el strandra és nézzétek meg miket játszanak ott, játékból, h mindketten élvezik és nevetgélnek közben. csak ennyi.

basszus, hogy nem lehet ennyire megérteni egy kérdést? ki is fejtettem.

2012. ápr. 21. 11:23
 6/21 A kérdező kommentje:

4. Nem, eszembe nem jutna ilyesmi. élces, csipkelődő a humorod, én legyeket szoktam csak néha lecsapni, de nem mindig sikerül, mert nagyon gyorsan tudnak repülni. de ha lecsapom őket, akkor kampec!

5. ezt nem értem, kifejtenéd?


egyébként a kérdésben is úgy írtam h "egymással", tehát oda-vissza működne a dolog. csak mert ez nem tűnt fel valamiért, a válaszokból ítélve, csak arra tud gondolni mindenki és azt látta strandon is h megkötözik a másikat és addig tartják lenyomva míg meg nem fullad? mert strandon ilyet még nem láttam.

linkelnék videót, mire gondolok, ha találok de nem hiszem h most elkezdek ilyet keresgélni

2012. ápr. 21. 11:44
 7/21 A kérdező kommentje:
a "hülyék vagytok" csak az elsőnek szólt, akit töröltek már. kicsit felhúzott, azért írtam ezt, szóval bocsánat minden hozzászólótól.
2012. ápr. 21. 11:51
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát attól, hogy törölve lett a hozzászólásom még ugyan az a véleményem rólad.


Elég szánalmas, hogy így próbálsz egy lányt találni... Szerinted mégis mennyire tünik megbízhatónak, ha egy idegen azzal ajánlkozik fel, hogy lenyomkodna a víz alá? :)


Gondolkodj már...

2012. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

könyörgöm, utolsó olvasd el figyelmesen a kérdésem! azt kérdezem, létezhet-e ilyen lány, nagyon ritka lehet, vagy csak én nem futottam össze ilyennel?

egyébként sem hiszem h nagyon jellemző h egy fiú indít itt egy kérdést h mit szeretne csinálni egy lánnyal és utána meg lányok jelentkeznek nála privátban. még ha kort írtam volna. Fordítva jellemző inkább, h egy lány leírja az igényeit és biztos kap néhány privátot fiúktól, akik kaphatóak lennének rá.

jó, végülis ha lenne jelentkező nem bánnám, de hát ismeretlenek mögött akárki is lehet, bárki kiadhatja magát bárkinek, szóval nem biztonságos.

2012. ápr. 21. 12:10
 10/21 A kérdező kommentje:
és nem egyoldalú lenyomkodásról írtam, hanem kölcsönös hülyéskedésről. de ha valaki figyelmesen elolvasná a kérdést, akkor rájönne
2012. ápr. 21. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!