Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok olyan lányt akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan lányt akivel medencében hülyéskedhetnénk egymással?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta szeretek úszni és szerettem volna mindig hülyéskedni így vízben másokkal, ahogy pl. strandon szoktak, akár "durvábban" is, játékból, lenyomkodni egymást víz alá meg ilyenek. Sose volt olyan haverom, barátom, aki erre kapható lett volna, se gyerekkoromban se azóta. aztán előjött a gondolat h lánnyal jót lehetne így hülyéskedni, nagyokat nevetnénk közben mindketten, "megfürdetnénk egymást" meg ilyenek, vicces is, szórakoztató is lenne.

volt barátnőm, de ővele se jött elő a dolog.

szóval csak ilyen játékra, hülyéskedésre gondolok. elképzelhető h létezik ilyen lány, akinek ez tetszene, vagy nagyon ritka az ilyesmi, vagy csak én sose futottam össze ilyennel?



2012. ápr. 20. 23:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én értem hogy itt csak játékról van szó :)

Csak sok errefelé a perverz és az idióta (tisztelet a kivételnek)

Hány éves vagy amúgy?

2012. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
privátban megírtam neked a koromat. ha itt írnám, még félreérthető lenne v ilyesmi. :)
2012. ápr. 21. 14:52
 13/21 anonim ***** válasza:
tudom hogy kivagy :D
2012. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
hm, nem nagy az esélye. de minden lehetséges. írj rám ha mersz :D
2012. jún. 5. 15:25
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

Te fokozottan hátrányos helyzetű lehetsz kis barátom!

Ezt normális körökben betegségnek hívják, te fétisnek hívnád de inkább átlagos kérdésnek. Normális vagy? Majd felnősz egyszer, remélem egyszer rá is jössz hogy mekkora fogyatékkal is éltél pár éve.

2013. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 8Cat8 válasza:

Szia, én nem értettem félre :)

Igen, létezik ilyen lány, aki imádja a vizet es a strandon ki se lehet varázsolni a medencéből. Hozzáteszem persze, hogy kell kölcsönös bizalom. Mennyire ritka? Ezt nem tudom, talán strandon kellene ezt felmérned :). Abban nincs semmi rossz, hogy jatszotok a vizben, pocsoljatok egymast, birkoztok, labdaztok, eldobjatok egymast stb :)

2013. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%

mekkora gyökerek itt a válaszolók többsége... ti sosem szoktatok a strandon játszani??

én lány vagyok, szoktunk strandolni járni egy baráti társasággal, és pl. beledobjuk egymást a vízbe, ott "birkózunk", megcsiptetjük egymást vizes törölközővel, kergetőzünk a parton, ilyenek. Mind egyetemisták vagyunk, de a strandon vhogy visszafiatalodunk :D imádom az ilyen alkalmakat

2013. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

A 15. válaszoló valószínű életében nem volt még strandon, és nem látott ott fiatalokat vagy kevésbé fiatalokat játszani. Szerintem minimum egyszer az életben el kéne menned strandra, és utána válaszolnod itt. :D Amúgy komoly felnőtt vagyok, de szeretek játszani, hülyülni.

Tényleg nem értem, hogyan lehet ennyire félreérteni egy kérdést, hiszen világosan leírtam, mire gondolok. Akik nem értették félre és normálisan válaszoltak, azoknak köszönöm!

2013. júl. 6. 13:54
 19/21 anonim ***** válasza:
48%

Kétségbeejtően ostoba itt mindenki. Tisztelet a kivételnek, persze.


Van ilyen lány, én úgy nevezném ezt, hogy pajkos.

Nem csak a vízben, az élet minden területén játékos, vidám, élettel teli. Csak meg kell találni.

2013. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én szeretek így játszani a vízben van néha lehetőségünk el is jutni többen :D de szerintem egy vadidegennel nem merném kipróbálni :D
2013. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!