Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok olyan lányt akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan lányt akivel medencében hülyéskedhetnénk egymással?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta szeretek úszni és szerettem volna mindig hülyéskedni így vízben másokkal, ahogy pl. strandon szoktak, akár "durvábban" is, játékból, lenyomkodni egymást víz alá meg ilyenek. Sose volt olyan haverom, barátom, aki erre kapható lett volna, se gyerekkoromban se azóta. aztán előjött a gondolat h lánnyal jót lehetne így hülyéskedni, nagyokat nevetnénk közben mindketten, "megfürdetnénk egymást" meg ilyenek, vicces is, szórakoztató is lenne.

volt barátnőm, de ővele se jött elő a dolog.

szóval csak ilyen játékra, hülyéskedésre gondolok. elképzelhető h létezik ilyen lány, akinek ez tetszene, vagy nagyon ritka az ilyesmi, vagy csak én sose futottam össze ilyennel?



2012. ápr. 20. 23:32
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

15. Teljesen felnőttem már, sikeres életet élek.

Tegyük fel, igaz, amit írsz, mégsem ér fabatkát sem a válaszod. Miért? Mert csak ledöngölöd a másikat, lenézed. Betegségnek nevezel valamit, amit nem mindenki, de nem mondod el, hogyan lehetne belőle meggyógyulni, mi lenne a megoldás, amiből rá kéne jönnöm valamire. Normális körökben inkább segíteni kéne a rászorulót a lenézés helyett. Mivel nem ezt tetted, és közben ráadásul normális körökre hivatkozol, nyugodtan eltekinthetünk a válaszodtól, és erősen romboló szándékú, közveszélyes egyénnek is tekinthetünk - mert ha a többi válaszod is hasonló ezen az oldalon, azzal rengeteget rombolsz.

Nem szívesen találkoznék azokkal, akik szerinted "normális körökbe" tartoznak, lelkileg olyan sérüléseket szedhet ott össze az ember, amiből pszichológus is csak hosszas munkával tudhat helyreállítani. Nem tudom, van-e gyereked, de már most sajnálom azért, amiken keresztül kell mennie.

Ha hittérítő lennél, akkor a Jehova tanúihoz hasonlítanálak, akik ráolvassák az emberre, hogy mennyire rossz és el fog kárhozni. De ők legalább felkínálnak erre egy megoldáshoz hasonló valamit: ha csatlakozol hozzájuk, akkor (szerintük) megmenekülsz. A te válaszod még a csíráját sem mutatja a segítőkészségnek, egész egyszerűen úgy vagy rosszindulatú és romboló szándékú, ahogy vagy.


Egyébként van ezen az oldalon több kérdés is, ami a fétisek kialakulásának okairól kérdez, ott fejtsd ki a tudományodat, már ha egyáltalán van tudományod, amit a válaszod alapján finoman szólva kétlek.

2013. nov. 22. 01:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!